Молодіжка Динамо з голом Ваната подарувала хворому головному тренеру перемогу над Дніпром-1 (відео)

У матчі 8-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Дніпро-1 та Динамо. Гра проходила на НТБ СК Дніпро-1 і завершилася мінімальною перемогою молодіжки Динамо — 1:0. Єдиний м’яч у зустрічі забив 18-річний нападник Владислав Ванат

У гості до шостої команди завітав лідер сезону. Дніпро-1 був дебютантом Прем’єр-ліги минулого сезону, тому молодіжні склади цих команд зустрічалися лише двічі. В обох матчах перемогу святкували динамівці.

Відзначимо, що через позитивний тест на Covid-19 на грі не був присутній головний тренер Динамо Юрій Мороз. Керував грою динамівців Сергій Федоров.

За господарів у цьому матчі зіграли футболісти першої команди Олександр Сафронов та Єгор Ярмолюк.

На 16-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Після передачі Мащенка Владислав Ванат обіграв захисника і майстерно відправив м’яча у сітку — 0:1. Для 18-річного нападника це п’ятий м’яч у сезоні. За мінімальної переваги динамівців команди пішли на перерву.

У другому таймі небезпечних моментів було небагато. У підсумку, гра так і завершилася мінімальною перемогою молодіжки Динамо. Після восьми матчів у Динамо 21 заліковий пункт, а у дніпрян — десять.

Дніпро-1 U-21 — Динамо U-21 — 1:0

Гол: Владислав Ванат (16).

Дніпро-1 U-21: Зновенко — Кіреєв, Сафронов, Заєць, Сидоренко, Соловйов, Кононов (Тяпкін, 76), Бєляєв (Віговський, 84), Лебедєв (Гора, 67), Шинкаренко, Ярмолюк.

Тренер: Олександр Поклонський.

Динамо U-21: Тугай — Кузик, Боль, Біловар, Михайленко, Мащенко (Бодня, 73), Ванат (Сухоручко, 70), Шулянський, Волошин (Єфіменко, 59), Білошевський (Рібейру, 90+4), Вівчаренко.

Тренер: Сергій Федоров.

Чемпіонат U-21: коронавірус скасував центральний матч туру