Олександрія забиває по два голи у кожному з таймів і виходить на третє місце у чемпіонаті U-21

У заключному матчі п’ятничної програми 8-го туру чемпіонату U-21 Олександрія приймала на КСК Олімп Десну. Чернігівці знову продемонстрували свою нестабільність, забивали тільки господарі й упевнено перемогли

Десна видала непоганий відрізок: у двох останніх матчах були перемога й нічия, хоча Олімпік (2:2), певне, варто було дотискати — команда йде останньою в таблиці. Тож сьогодні можна було очікувати від гостей гідного спротиву четвертій команді чемпіонату.

Не так сталося, як гадалося. Ще у першому таймі Іван Петренко із капітаном Андрієм Новіковим забили по м’ячу, а по перерві Вадим Янчак і Ян Каранга (на фото) збільшили рахунок удвічі.

Набравши 15 очок Олександрія просувається на третє місце у таблиці, обійшовши Маріуполь, який цей тур пропускає через епідемію коронавірусу.

Олександрія U-21 — Десна U-21 — 4:0

Голи: Іван Петренко (14), Андрій Новіков (29), Вадим Янчак (57), Ян Каранга (71).

Олександрія U-21: Проценко — Микитюк, Янчак (Мухаматгалєєв, 72), Новіков, Голованов (Бурдак, 72), Петренко (Тарасенко, 66), Підручний, Каранга (Бабешко, 75), Кобенда, Гезело (Андріца, 66), Самар.

Тренер: Олександр Ломко.

Десна U-21: Коломієць — Рассоха, Сербін, Слотюк, Ветоха (Роговець, 80), Демяненко (Гавриленко, 90), Остапенко, Кібальник (Бабор, 64), Пусь, Белич, Бакул (Михайлов, 64).

Тренер: Олександр Дацюк.

Чемпіонат U-21: коронавірус скасував центральний матч туру