Еліт-ліга ДЮФЛУ: Динамо U-17 переграє Шахтар і обходить гірників у турнірній таблиці (відео)

У центральному матчі 9-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження) зустрічалися Динамо та Шахтар. Матч завершився перемогою киян — 2:1

Перед грою динамівці відставали від гірників на одне очко, проте мали гру в запасі. Лідирує ж у групі ДВУФК (Дніпро), випереджаючи Шахтар на три очка. З турнірної точки зору важливість цього матчу складно було переоцінити.

Гра проходила за проливного дощу. Такі погодні умови не могли не вплинути на якість газону. Кияни активно розпочали гру і на 9-й хвилині відкрили рахунок: після розіграшу кутового відзначився Уваров — 1:0. На 19-й хвилині господарі подвоїли свою перевагу.  Красивий удар у верхній кут воріт вдався Гаджолі — 2:0. У підсумку, перший тайм завершився за комфортної переваги підопічних Юрія Дмитруліна.

На 84-й хвилині Євген Лищінський скоротив відставання у рахунку, проте на більше гостей не вистачило. Гра завершилася перемогою Динамо — 2:1. Завдяки їй динамівці обходять гірників у турнірній таблиці.

Динамо U-17 — Шахтар U-17 — 2:1

Голи: Уваров (9), Гаджола (19) — Лищінський (84).

Динамо U-17: Кочерга — Анікєєв, Канаєв, Волковицький, Чубатий, Гаджола, Мельніченко, Слесар, Пастух, Єременко, Уваров.

Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): Пушкарьов потопив моряків — Шахтар забив Чорноморцю 13