Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): Пушкарьов потопив моряків — Шахтар забив Чорноморцю 13

Відбулися матчі 8-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження). Відзначаємо нищівну перемогу Шахтаря над Чорноморцем — 13:0, а також звитягу Металурга у результативному матчі проти Миколаєва — 5:4. Звертаємо увагу на результативність Даниїла Лискова з ДЮСШ-11 Чорноморець, який за сім матчів забив 12 м’ячів

Група 1

Лідер групи Прем’єр-Нива досить несподівано втратила залікові пункти у виїзному матчі проти київського Атлету. Гра завершилася нульовою нічиєю.

ДЮСШ-26 не залишила шансів Зміні-Оболонь, розгромивши суперника — 4:0. Ця перемога дозволила команді закріпитися на третьому місці.

ОК ім І. Піддубного скористався осічкою Прем’єр-Ниви і наблизилася на відстань одного залікового пункту до лідера: минулими вихідними Олімпійський коледж переграв ВОДЮСШ — 2:0.

Атлет відбирає очки у лідера групи. Фото fcatlet.kiev.ua.

31.10.2020

ДЮСШ-26 Київ — ВОДЮСШ (Вінниця), Зміна-Оболонь (Київ) — Атлет (Київ)

14.11.2020

Прем`єр-Нива (Вінниця) — ОК ім.І.Піддубного (Київ).

Група 2

Донецький Шахтар у домашньому матчі знищив одеський Чорноморець. Гірники забили у ворота своїх однолітків 13 м’ячів. За Шахтар забивали: Пушкарьов (тричі), Сігеев (двічі), Распутько, Меленевський, Плющ, Почапський, Лещінський (двічі), Ющенко та Пухтєєв. Ця перемога дозволила гірникам покращити свою різницю забитих і пропущених.

У ще одному матчі групи ДВУФК Дніпро не залишив шансів ДЮСШ-15 — 6:0. Для лідера групи це п’ята у сезоні перемога.

Гра УФК-Металл — Динамо пройде 11-го листопада у Харкові.

Тур 8

24.10.2020

ДЮСШ-15 Київ — ДВУФК (Дніпро) — 0:6

Шахтар (Донецьк) — Чорноморець (Одеса) — 13:0 (1 тайм, 2 тайм)

31.10.2020

УФК-Метал (Харків) — ДЮСШ-15 Київ, Динамо (Київ) — Шахтар (Донецьк), Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро).

Група 3

У найбільш інтригуючому матчі групи зустрілися Миколаїв та ДЮСШ Металург. Передостання команда групи дала серйозний бій одному із лідерів, та матч все ж завершився перемогою запоріжців — 5:4. Вона дозволила металургам зберегти відрив від Маріуполя, який розташовується на третьому місці.

Все ще залишається без залікових пунктів дніпровський Інтер. Нины дніпряни у бойовому матчі поступилися Маріуполю — 1:2.

У ще одному поэдинку ДЮСШ-11 Чорноморець та ДАФ Дніпро м’ячів не забивали.

Звертаємо увагу на результативність Даниїла Лискова з ДЮСШ-11 Чорноморець, який за сім матчів забив 12 м’ячів.

Тур 8

24.10.2020

Інтер (Дніпро) — Маріуполь — 1:2

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — ДАФ Дніпро — 0:0 (1 тайм, 2 тайм)

Миколаїв — Металург (Запоріжжя) — 4:5 (відео)

Група 4

МФА Мукачево не залишила шансів луцькій Волині — 4:0. Ця перемога дозволила закарпатцям наблизитися на відстань одного залікового пункта до лідера групи. У складі МФА голами відзначилися Поліщук Дмитро, Сньозик Анатолій (двічі) та Юрій Клімковський.

Львів та КЗ ДЮСШ Карпати зіграли унічию — 1:1. Головні події матчу відбулися у першому таймі. Відкрили рахунок господарі вже на перших хвилинах, не обійшлося при цьому й без рикошету. В середині першої 45-ти хвилинки карпатівці відігралися. Після подачі від Артура Федора пробивав Святослав Боцьків, після чого мяч опинився у Юрія Важинського, який і завдав влучного удару.

У ще одному матчі групи футболісти УФК-Карпати впевнено переграли останню команду ВІК-Волинь — 3:0.

Тур 8

24.10.2020

УФК-Карпати (Львів) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — 3:0

Львів — КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) — 1:1 (відео)

31.10.2020

Волинь (Луцьк) — УФК-Карпати (Львів), МФА (Мукачево) — Львів, КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський).

Вища ліга ДЮЛФУ (U-17): граючи без замін Арсенал на своєму полі отримав сім голів