Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-15): Миколаїв не забив ще жодного м’яча, а пропустив за один матч 16!

Сьомий тур Еліт-ліги ДЮФЛУ серед гравців U-15 (футболісти 2006 року народження) побалував розмаїттям: паралельно із сухими матчами, відбувалися справжні гольові шоу. Насамперед, відзначаємо шалену перемогу ДАФ Дніпра над Миколаєвом — 16:0. Звертаємо увагу на результативність Олександра Шевченка та Кирила Пашка з Динамо, які забили по два м’ячі у матчі з Чорноморцем

Група 1

Зміна-Оболонь та ВОДЮСШ м’ячів не забивали. Ця нічия не дозволила командам покращити свої позиції у турнірній таблиці.

У ще одному матчі ДЮСШ-26 не залишила шансів аутсайдеру групи Прем’єр-Ниві — 8:0. Таким чином, кияни закріпилися на другому місці.

Гра ДЮСШ Атлет та ОК ім. І. Піддубного відулася у середу, 21-го жовтня, і завершилася з десятьма (!) голами.

24.10.2020

ВОДЮСШ (Вінниця) — ОК ім.І.Піддубного (Київ), Атлет (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця), ДЮСШ-26 Київ — Зміна-Оболонь (Київ).

Група 2

УФК-Метал на виїзді розгромив одеський Чорноморець — 5:2. Ця перемога дозволила команді закріпитися на першому місці.

Початок зустрічі був прямим продовженням домашнього розгрому одеситів (9:0). Ось і цього разу рахунок було відкрито вже на першій хвилині, коли Єгор Красніков сміливо вступив у відбір м’яча в чужій штрафній, пробив у ближній кут, з чим воротар не без зусиль впорався, але  Марк Романцов вдало зіграв на добиванні. Після передачі Кирила Вологи відзначився  Єгор Красніков — 0:2 за п’ять хвилин.

Оедсити не здалися і скоротили відставання у рахунку: центральні захисники УФК-Металу загралися з воротарем і цю помилку  підстеріг нападник господарів.

УФК-Метал лупить моряків. Фото фейсбук УФК-Метал.

У другому таймі одесити зрівняли рахунок. Проте, за 16 хвилин харків’яни забили ще тричі. Геннадій Синчук зробив діагональ наліво, і там джокер тренерів Максим Оріховський підробив собі м’яча головою, вирвався на побачення з воротарем і пробив низом у кут — 2:3 Наприкінці зустрічі Данило Кайдалов в падінні асистував Кирилу Дігтяру, який все ж таки не пішов з поля без гола. І навздогін довгий пас Данила Приходька, скидання Кирила Дігтяря головою за спину на хід Єгору Краснікову, який оформив дубль і встановив остаточний рахунок — 5:2.

Динамо не залишило шансів ДЮСШ-15 — 7:0. Підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка вже на 3-й хвилині відкрили рахунок, коли пройшла атака біло-синіх правим флангом, і після прострілу Шевченко вдало переправив м’яча у ворота, зігравши на випередження на ближньому куті воротарської площі. Подвоїв перевагу на 20-й хвилині Пашко, підловивши суперників на помилці в захисті, — Кирило за рахунок швидкості вийшов віч-на-віч із воротарем та пробив повз нього в сітку.

Великим рахунок став уже на 22-й хвилині, коли Осипенко пасом із центру поля вивів Шевченка віч-на-віч із голкіпером, і Олександр оформив дубль у поєдинку. А за кілька хвилин і Пашко оформив дубль — знову динамівці пасом розрізали захист суперника, Кирило вийшов на воротаря, обіграв його, і з гострого кута закотив м’яча у ворота.

Після перерви тривалий час рахунок не змінювався, але потім упродовж семи хвилин кияни забили ще тричі. Спочатку Лобко з близької відстані замкнув простріл Калина, згодом Чубов ударом здалеку поцілив точно в кут воріт і, нарешті, Сумка головою замкнув навіс Кусого з правого флангу — 7:0.

У ще одному матчі групи Шахтар на виїзді переграв ДВУФК Дніпро — 2:1. За гірників забив Роєнко. Ще один м’яч зрізав у власні ворота гравець ДВУФК.

Тур 7

17.10.2020

Динамо (Київ) — ДЮСШ-15 Київ — 7:0 (відео)

Чорноморець (Одеса) — УФК-Металл (Харків) — 2:5 (1 тайм, 2 тайм)

24.10.2020

ДЮСШ-15 Київ — ДВУФК (Дніпро), Шахтар (Донецьк) — Чорноморець (Одеса), УФК-Металл (Харків) — Динамо (Київ).

Група 3

Шосту перемогу у сезоні здобули гравці ДАФ Дніпро. Дніпряни просто познущалися над Миколаєвом, забивши у ворота суперника аж 16 м’ячів. Відзначимо, що миколаївці за сім матчів не забили жодного, а пропустили 46.

Маріуполь вдома без проблем переграв ДЮСШ-11 Чорноморець — 3:0.

У ще одному матчі групи Інтер на виїзді переміг ДЮСШ Металург — 3:0. Це дозволило команді піднятися на друге місце.

Тур 7

17.10.2020

Металург (Запоріжжя) — Інтер (Дніпро) — 0:3

ДАФ Дніпро — Миколаїв — 16:0 (відео)

Маріуполь — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 3:0 (відео)

24.10.2020

Інтер (Дніпро) — Маріуполь, ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — ДАФ Дніпро, Миколаїв — Металург (Запоріжжя).

Група 4

ДЮСШ Карпати не залишила шансів луцькій Волині — 4:0.  Відкрив рахунок вже на 5-й хвилині Тарас Штокал, який після розіграшу з кутового виявився найспритнішим у штрафній площі суперника. Друге взяття воріт також відбулося після корнеру з лівого флангу. Автором голу став Володимир Король на 21-й хвилині. Після перерви з 11-метрового удару, який заробив Дмитро Матківський, м’яч втретє опинився у воротах Волині. Пенальті реалізував Любомир Кузик.

А остаточну крапку поставив Дмитро Сорокаліт, який в один дотик замкнув прострільну передачу з лівого флангу від Кевіна Цюрпалевича-Семочка.

Карпати захоплюють Волинь. Фото school-karpaty.com.ua.

МФК Мукачево та УФК-Карпати переможця не виявили. Гра завершилася результативною нічиєю — 2:2. МФА довелося відігруватися. Спочатку підопічні Анатолія Біляя пропустили два швидких голи. Ще до кінця першої половини господарі один м’яч відіграли, а вже в другому таймі зрівняли рахунок — 2:2.

У ще одному матчі групи ВІК-Волиь та Львів зіграли внічию — 2:2.

Тур 7

17.10.2020

МФА (Мукачево) — УФК-Карпати (Львів) — 2:2 (відео)

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — Львів — 2:2 (відео)

18.10.2020

КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) — Волинь (Луцьк) — 4:0 (відео)

24.10.2020

УФК-Карпати (Львів) — ВІК-Волинь (В.-Волинський), Львів — КЗ ДЮСШ Карпати (Львів), Волинь (Луцьк) — МФА (Мукачево).

Вища ліга ДЮФЛУ (U-15): після шести турів по 6 перемог тільки у Арсенала й Ворскли