Проти Львова нема прийома: Леви на своєму полі познущалися з дебютанта чемпіонату U-21

У перенесеному матчі 1 туру молодіжного чемпіонату України Львів на власному полі розтрощив дебютанта — Минай — 6:0. Початок погрому поклав 21-річний нападник першої команди Назарій Нич

У гостей все пішло не так із самого початку. Минай втратив м’яча в центрі поля, після чого пішла стрімка контратака, яку результативно завершив Назарій Нич (на фото №13) — 1:0.

Після цього господарі грали спокійніше та розважливіше. Другий гол прийшов ближче до середини першого тайму. У Лвьова забив Артур Ременяк — 2:0. Третій м’яч господарі забили з пенальті, після того, як у власному штрафному майданчику не за правилами зіграв воротар Минаю — капітан команди Ілля Таран — 3:0.

Зрозуміло, що після перерви гра перетворилася у просту формальність. Тим не менше Львів не зупинився і забив ще тричі.

Львів U-21 — Минай U-21 — 6:0

Голи: Назарій Нич (2), Артур Ременяк (19), Фране Чір’як (37), Андрій Вичіжанін (51), Євген Оберман (84), Остап Малашевський (88).

Львів U-21: Пеньков — Савошко, Оберман, Григоращук, Брама (Топчій), Сабіно, Демків (Малашевський, 55), Ременяк (Гураль, 77),  Вичіжанін (Бахмат, 83), Нич (Бекерський, 83), Чір’як.

Тренер: Віталій Шумський.

Минай U-21: Таран (Гумметов, 66) — П. Луців, В. Луців, Сягровський (Ромашев, 23), Шевченко (Чистяк, 46), Кашперук, Куртанич (Сахно, 46), Шпак, Федоров, Скала (Навроцький, 46), Гукасян.

Тренер: Дмитро Кабачок.

Після 5-ти проведених матчів у Львова 5 очок і 9 позиція, а Минай з 3 балами йде передостаннім.

Юний орел! 16-річний Ярмолюк забив три до перерви і забезпечив молодіжці Дніпра-1 розгромну перемогу (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Владислав Супряга (Динамо) (23%, 81 голосов)
  • Виталий Миколенко (Динамо) (18%, 63 голосов)