16-річний Ярмолюк забив три до перерви і забезпечив молодіжці Дніпра-1 розгромну перемогу (відео)

Сьогодні ж було зіграно і перенесений матч 1-го туру між молодіжними командами Інгульця та Дніпра-1. Тут уже номінальні гості (матч пройшов у Придніпровську, на базі СК Дніпро-1) вдало використовували свої моменти й виграли 5:0

На перенесений поєдинок 1-го туру чемпіонату U-21 краще налаштувалися гості (хоча й грали на своїй базі) і почали бомбити вже на 2-й хвилині: запресингували суперника, Полонський віддав Шинкаренку й той забивав уже у пустий кут.

Далі за справу взявся 16-річний Єгор Ярмолюк, який днями продовжив свій контракт із клубом ще на три роки. Спочатку після майстерного дриблінгу він пробив повз воротаря, а за хвилину — вже головою замкнув передачу Шинкаренка.

Трохи згодом активного Сафронова, який повернувся з оренди у грузинському Сабуртало і вивів команду з капітанською пов’язкою, збили у штрафному майданчику, і Ярмолюк оформив хет-трик.

У другому таймі Полонський приплюсував до двох гольових пасів ще й гол.

Дніпро-1 продовжує переслідувати чільну четвірку команд, відстаючи на три очка.

Інгулець U-21 — Дніпро-1 U-21 — 0:5

Голи: Владислав Шинкаренко (2), Єгор Ярмолюк (27, 28, 36, пенальті), Данило Полонський (72).

Інгулець U-21: Логвін — Сметанін, Свіріпа, Низький, Пелих, Доценко (Донцов, 46), Іл. Цуркан (Ів.Цуркан, 46), Левчук (Каварма, 46), Ткаченко (Хоменко, 46), Кабаченко, Борисов (Савченко, 55).

Тренер: Ігор Хоменко.

Дніпро-1 U-21: Зновенко — Сафронов (Жінчин, 46), Зайков, Заєць, Сидоренко (Кононов, 46), Соловойов, Тяпкін, Полонський, Ховайко (Віговський, 73), Шинкаренко (Домарацький, 70), Ярмолюк (Лебедєв, 46).

Тренер: Олександр Поклонський.