Точний з пенальті Булеца залишає надію українській молодіжці

У матчі восьмого туру відбіркового турніру Євро-2021 (U-21) зустрічалися Україна та Румунія. Гра пройшла у Києві, на Оболонь-Арені. Матч завершився мінімальною перемогою української молодіжки. Єдиний м’яч у зустрічі з пенальті забив Сергій Булеца

Відзначаємо появу у стартовому складі української молодіжки 21-річного захисника Динамо Дениса Попова та 20-річного захисника київського клубу Олександра Сироти.

У першому таймі було багато позиційної боротьби і обмаль небезпечних нагод. На 16-й хвилині Ротаню довелося робити вимушену заміну. Замість травмованого Вантуха у гру увійшов Лебеденко. На 24-й хвилині за грубу гру попередження отримав Бондаренко. Єдиний небезпечний момент у таймі господарі створили на 32-й хвилині, коли Назаренко з вигідної позиції пробив повз ворота.

Після перерви у гру увійшов Дмитро Топалов. У другому таймі моментів так само було обмаль. Можна відзначити удар головою після стандарту Попова, але блискуче зіграв Влад. На 60-й хвилині у гру увійшов Цитаішвілі, а на 67-й — Шевцов та Чех.

На 80-й хвилині захисник збірної Румунії збиває Цитаішвілі у власній штрафній і Булеца реалізовує пенальті — 1:0. На 82-й хвилині румуни могли зрівнювати рахунок, проте Пушкане влучив у стійку.

У підсумку, гра завершилася мінімальною перемогою України.

Україна U-21 — Румунія U-21 — 1:0

Гол: Сергій Булеца (80, пенальті).

Україна U-21 (4-3-3): Різник — Сирота, Попов, Дубінчак, Вантух (Лебеденко, 16) — Булеца, Батагов, Бондаренко (Чех, 67) — Назаренко (Цитаішвілі, 60), Луньов (Топалов, 46), Сікан (Шевцов, 67).

Румунія U-21 (4-3-3): Влад — Опруц (Бобок, 46), Пушкане, Гіце, Харуц — Марін, Чобану (Іту, 77), Олару — Ман (Моруцан, 77), Мецан (Дрегаш, 65), Костаке.

Наши за границей Украинские нападающие в Германии: ударная результативность Шуранова и выход Прокопенко