Рух із дублем Кондракова виграє спаринг (відео)

У контрольному матчі зустрічалися львівський Рух та першоліговий Верес. Матч завершився перемогою представника Прем’єр-ліги — 2:1

Іван Федик не випустив у складі Руху жодного гравця з реєстру Золотого таланту.

Юрій Вірт довірив місце у старті Вересу 18-річному захиснику Ігорю Гуку та 21-річному півзахиснику Віталію Дахновському. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний воротар Вадим Ющишин та 21-річний півзахисник Артем Хоцяновський.

Вже на восьмій хвилині підопічні Івана Федика вийшли вперед, розігравши чудову позиційну атаку. Іван Брікнер помітив підключення по флангу Ґліхи. Ерік у стінку обігрався з Кондраковим й першим же дотиком прицільно подав у штрафну Вереса. Данііл вдало замкнув передачу від партнера по команді — 1:0.

Ще за мить рахунок у зустрічі став 2:0. Цього разу господарі відзначилися після стандарту: Максим Білий класно подав на Данііла Кондракова. Нападник Руху точним ударом головою збільшив відрив й тим самим оформив дубль.

Рухівці продовжували контролювати гру й по перерві, але прикра помилка центрального захисника жовто-чорних на початку другого тайму призвела до пропущеного голу. Передачу Максима Білого перехопив Роберт Гегедош, який віддав асист на Михайла Сергійчука. Нападник Вереса прицільним ударом відправив м’яча до сітки — 2:1.

Контрольний матч

Рух — Верес — 2:1

Голи: Кондраков (8, 13) — Сергійчук (56).

Рух: Бандура — Гагун (ГНП, 46), Стаменковіч, Білий, Ґліха, Мартинюк, Брікнер, Русин, Климчук, Бойчук, Кондраков.

Верес (1 тайм): Бабійчук — Солдат, Гук, Гончаренко, Немчанінов, Кучеров, Сохібов (ГНП), Соломка, Тимофієнко, Дахновський, Яременко.

Верес (2 тайм): Ющишин — Солдат, Махнєв, Мірошник, Данилюк, Пасіч, Полюлях, Петько, Хоцяновський, Гегедош, Сергійчук.

Долучилися Дніпро-1 з двома голами молодих футболістів громить команду Другої ліги

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Владислав Супряга (Динамо) (23%, 81 голосов)
  • Виталий Миколенко (Динамо) (18%, 63 голосов)