Дніпро-1 з двома голами молодих футболістів громить команду Другої ліги

У контрольному матчі зустрічалися Дніпро-1 та друголіговий Яруд. Гра завершилася впевненою перемогою дніпрян — 5:0. Відзначимо, що забивали 16-річний півзахисник Єгор Ярмолюк та 21-річний Олександр Бєляєв (на фото)

Ігор Йовічевіч з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний захисник Сергій Заєць, 16-річний півзахисник Єгор Ярмолюк, 21-річний захисник Олександр Сафронов, 21-річний півзахисник Олександр Бєляєв, 19-річний півзахисник Андрій Кіреєв та 19-річний півзахисник Максим Тяпкін.

У складі Яруду на полі з’явилося чимало футболістів, котрі не так давно захищали кольори різних команд із чемпіонатів U-21 та U-19: 19-річний захисник Володимир Пелипак (екс-Маріуполь), 19-річний захисник Бібік Данило (екс-Маріуполь), 20-річний захисник Денис Тарадуда (екс-Ворскла), 20-річний нападник Тишинінов Владислав (екс-Арсенал), 19-річний нападник Єгор Корицький (екс-Зоря) та 20-річний Олег Гончаренко (екс-Маріуполь).

Господарі активно почали гру і на 10-й хвилині Хобленко відкрив рахунок. Нападник Дніпра-1 реалізував пенальті, який сам і заробив. Олексій взагалі за півгодини міг зробити як мінімум хет-трик, але не використав гарні нагоди. Претендував він на ще один пенальті, коли впав, обіграючи воротаря, та арбітр розцінив це як симуляцію.

Також відзначитися могли Ігнатенко та Когут: з усієї великої кількості моментів вони мали найгостріші.

Фото scdnipro1.com.ua.

Більше голів було у другому таймі. Вже на 48-й хвилині після подачі кутового Кравченком та дотику Довбика м’яч відскочив до сітки від гравця Яруда.

Великим рахунок став в останню чверть години. Ярмолюк відібрав м’яча у воротаря та закотив його у порожні ворота; Довбик головою замкнув подачу кутового; а Бєляєв поставив ефектну крапку ударом з-за штрафного під дальню стійку — 5:0.

Контрольний матч

Дніпро-1 — Яруд — 5:0

Голи: Хобленко (10, пенальті), автогол (48), Ярмолюк (76), Довбик (79), Бєляєв (87).

Дніпро-1: Юрчук (Сарнавський, 46) — Адамюк (Заєць, 46), Логінов (Сваток, 46), Дуглас (Сафронов, 65), Цуріков, Ді Франко (Ярмолюк, 65), Ігнатенко (Кравченко, 46), Когут (Бєляєв, 65), Піхальонок (Кірєєв, 67), Чичиков (Тяпкін, 67), Хобленко (Довбик, 46).

Яруд: Гончаренко — Пелипак, Бібік, Тарадуда, Днестрянський, Проданов, Тішинінов, Матвєєв, Янаков, Корицький, Сандрак-Вінницький.

Молодь б’є Білоцерковець забиває своїй рідній команді у надрезультативному матчі (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-19 Германия) (31%, 99 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (26%, 84 голосов)