Динамо відбилося від Зорі голом Вербича

У центральному матчі 5-го туру зустрічалися Динамо та Зоря. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1. Відзначимо, що у день матчу свій 22-й день народження святкує Микола Шапаренко

Мірча Луческу довірив місце у старті: 18-річному захиснику Іллі Забарному, 21-річному захиснику Віталію Миколенку та 22-річному півзахиснику Миколі Шапаренку.

У запасі залишилися: 21-річний захисник Денис Попов, 20-річний захисник Олександр Сирота, 19-річний півзахисник Георгій Цитаішвілі, 22-річний півзахисник Богдан Лєднєв та 21-річний нападник Назарій Русин.

Віктор Скрипник не випустив з перших хвилин жодного молодого гравця. У запасі залишилися: 22-річний нападник Максим Луньов, 21-річний півзахисник Деніс Янаков та 21-річний захисник Агрон Руфаті.

Перші 20 хвилин пройшли без моментів, а на 23-й хвилині мав забиваи Де Пена, проте півзахисник Динамо не зміг реалізувати вихід один на один. Блискуче зіграв Шевченко. Багато хто очікував атакувального футболу, але у першому таймі команди грали дуже обережно.

На 48-й хвилині з ударом Шапаренка у блискучому стилі впорався Шевченко. Динамо активніше почало другий тайм, але Зоря організовано захищається. На 65-й хвилині Зоря несподівано відкриває рахунок. Кочергін завдав потужного удару з-за меж штрафної і м’яч від рук Бущана залетів у ворота — 0:1. На 69-й хвилині у гру увійшли Лєднєв та Попов.

На 74-й хвилині Вербич зрівнює рахунок — 1:1. На 80-й хвилині у гру увійшов Руфаті. У підсумку, гра завершується внічию — 1:1. У Динамо після п’яти турів 11 очок, у Зорі — п’ять.

Динамо — Зоря — 1:1

Голи: Вербич (74) — Кочергін (65).

Динамо: Бущан — Караваєв (Попов, 69), Забарний, Миколенко, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко, Андрієвський (Лєднєв, 69), Вербич, Родрігес (Циганков, 59), Де Пена.

Зоря: Шевченко — Фаворов (Руфаті, 80), Вернидуб, Абу Ханна, Іванісеня, Хомченовський, Юрченко, Кочергін, Кабаєв (Перович, 71), Громов (Назарина, 59), Гладкий (Цвек, 71).

Чемпіонат U-21: п’ята поспіль суха перемога молодіжки Динамо (відео)