Шахтар завдяки асисту Тете грає внічию з Десною

У матчі 5-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Десна та Шахтар. Гра завершилася результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо, що асист у свій актив записав 20-річний півзахисник гірників Тете

Олександр Рябоконь не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У запасі залишилися: 17-річний воротар Дмитро Сидоренко, 19-річний півзахисник Белич Євгеній, 20-річний нападник Демяненко Денис та 20-річний нападник Ілля Шевцов.

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 21-річних захисників Додо та Віктора Корнієнка.

У резерві залишилися: 19-річний воротар Анатолій Трубін, 21-річний захисник Валерій Бондар, 18-річний півзахисник Георгій Судаков, 20-річний півзахисник Тете, 21-річний півзахисник Манор Соломон, а також 21-річні півзахисники Сіпріано та Фернандо.

Гірники активно рзпочали гру і на четвертій хвилині Коваленко відкрив рахунок у матчі. Гравці Десни не знітилися і на 18-й хвилині зрівняли: Мостовий злету відправив м’яча у сітку — 1:1. На 26-й хвилині після передачі Гуцуляка відзначився Тотовицький — 2:1. Десна перевертає матч з ніг на голову. Перший тайм завершується за мінімальної переваги господарів.

Після перерви у гру увійшов Манор Соломон. На 57-й хвилині у гру увійшли Тете та Фернандо. На 79-й хвилині Шахтар все ж таки зрівнює рахунок: Після передачі Тете відзначився Дентіньо — 2:2.

У підсумку, гра завершується результативною нічією — 2:2. У обох команд по дев’ять очок.

Десна — Шахтар — 2:2

Голи: Мостовий (18), Тотовицький (26) — Коваленко (4), Дентіньо (79).

Десна: Литовка — Полегенько, Тамм, Єрмаков, Огіря, Домбровський, Калітвінцев (Старенький, 86), Тотовицький, Мостовий, Гуцуляк (Западня, 90+2), Будківський (Дегтярьов, 81).

Шахтар: Пятов — Корнієнко, Додо, Матвієнко, Хочолава, Майкон (Тете, 57), Алан Патрік (Степаненко, 46), Марлос (Соломон, 46), Тайсон, Коваленко (Дентіньо, 77), Мораес (Фернандо, 57).

Чемпіонат U-19 Десна без голів здобуває вже друге очко: сьогодні у неї не виграв Шахтар