Екс-лідер чемпіонату U-19 Колос не виграє другий матч поспіль (відео)

Смуга невдач колишнього лідера чемпіонату U-19 — ковалівського Колосу — продовжилася: після поразки у попередньому матчі від Інгульця (0:2) сьогодні підопічні Олександра Поздєєва теж удома не змогли обіграти Маріуполь

У середині першого тайму Олег Трубніков зі штрафного майстерно переграв кіпера азовців Олександра Килинича.

Утім, на початку другого тайму Родіон Плакса заробив пенальті й сам його вдало пробив.

Колос U-19 — Маріуполь U-19 — 1:1

Голи: Олег Трубніков (23) — Родіон Плакса (53, пенальті).

Колос U-19: Пахолюк — Коновалов, Сіренко, Ставничий, Малакі, Трубніков, Криворучко, Сахно, Мнишенко, Сафончик, Груша.

Тренер: Олександр Поздєєв.

Маріуполь U-19: Килинич — Саєнко, Фурсенко, Поталов, Ухань, Маслов, Плакса, Алізаде, Козицький, Дмитрієв, Цимбаленко.

Тренер: Сергій Грибанов.

Чемпіонат U-21 Поспєлов стоїть на нуль, дублери Маріуполя обіграли Колос у Калинівці (відео)