Поспєлов стоїть на нуль, дублери Маріуполя обіграли Колос у Калинівці (відео)

У матчі 5-го туру молодіжного чемпіонату Колос U-21 у Калинівці приймав Маріуполь. Програв 0:1 і не зміг обійти азовців у турнірній таблиці

У першому таймі воротар азовців Артем Поспєлов кілька разів реально виручив свою команду, особливо небезпечними були удари Мамаду Данфи та добивання Салабая.

А наприкінці тайму за активність був винагороджений Олександр Кожевніков: захисник Колосу Андрій Марчук врізав йому по нозі у власній штрафній, сам постраждалий і реалізував пенальті.

Колос U-21 — Маріуполь U-21 — 0:1

Гол: Олександр Кожевніков (40, пенальті).

Колос U-21: Кучеренко — Цикало, Літвінов, Урсолов, Марчук, Соловйов, Мораренко (Сенько, 63), Шамич, Мамаду (Савенюк, 73), Салабай, Коваль.

Тренер: Владислав Савчук.

Маріуполь U-21: Поспєлов — Співак, Муравський (Велєв, 46), Шушко, Петерман, Доброхотов, Вискребенцев (Плакса, 46), Очеретько (Кошкош, 46), Байдал, Прокопчук (Козицький, 64), Кожевніков (Царюк, 88).

Тренер: Олексій Гетьман.

Чемпіонат U-21: чи пропустить Динамо у 5-му турі?