Гол у компенсований час виводить Олександрію U-21 на третє місце

Недільна програма 5-го туру молодіжного чемпіонату продовжилася у Щасливому: Олімпік на Княжій Арені приймав Олександрію. Ледь не прихопив перше очко у турнірі, та програв у доданий арбітром час

Олімпік ніяк не може правильно розрахувати свої сили. Вдруге у чемпіонаті він поступається з мінімальним рахунком (0:1), загалом же програв усі чотири попередні поєдинки, забивши лише два м’ячі.

Сьогодні донеччани були близькими до успіху, протрималися аж 92 хвилини, та все ж не встояли. Честь і хвала тренерській чуйці Олександра Ломка: тільки у середині другого тайму він випустив на поле 19-річного хавбека Владислава Гаркушу, той боровся буквально до останніх секунд і приніс гостям таку бажану перемогу.

Олімпік U-21 — Олександрія U-21 — 0:1

Гол: Владислав Гаркуша (90+3).

Олімпік U-21: Чекотун — Мазур, Гусін (Осадчук, 90), Щербатюк (Островерх, 46), Олійник, Митюк (Король, 46), Касабуцький (Грецайчук, 74), Бокий (Демиденко, 72), Кіриленко, Кравчук, Новіков.

Тренер: Владислав Бурлака.

Олександрія U-21: Борисенко — Микитюк, Коноваленко, Дудка, Глоба, Підручний, Каранга (Маєр, 76), Кобенда, Кобеляш, Новіков, Мустафаєв (Гаркуша, 67).

Тренер: Олександр Ломко.

Чемпіонат U-21: чи пропустить Динамо у 5-му турі?