Молодіжна команда Колосу здобула першу перемогу в сезоні: забила шість (відео)

Заключний поєдинок 4-го туру чемпіонату U-21 видався таким же багатим на голи, як і передостанній. Колос, щоправда, забив менше за Шахтар, але Інгульцю теж добряче дісталося — 6:0

Після трьох турів футболістів Колосу й Інгульця засмучували некрасиві нулі: ковалівці ще не перемагали, петрівці ж взагалі не набирали очок.

Негативну серію перервав Колос і зробив це рішуче: якщо у першому таймі гості отримали два голи, то по перерві їм прилетіло ще чотири!

Колос U-21 — Інгулець U-21 — 6:0

Голи: Станіслав Коваль (16), Мамаду Данфа (43, 75), Єгор Цикало (70, пенальті), Станіслав Мораренко (72), Кирило Сенько (87).

Колос U-21: Кучерук (Кучеренко, 46) — Цикало, Марчук, Літвінов, Урсолов, Соловйов (Малакі, 79), Шамич (Олійник, 75), Мамаду Данфа, Мораренко, Салабай (Сенько, 62), Коваль (Сахно, 62).

Тренер: Владислав Савчук.

Інгулець U-21: Малиш — Сметанін, Литвяк, Низький, Савченко (Жилінський, 81), Ігнатьєв (Панов, 41), Доценко, Лісняк (Цуркан, 58), Каварма (Хоменко, 69), Левчук, Донцов (Борисов, 60).

Тренер: Ігор Хоменко.

Славне полювання! На стадіоні Минай динамівці Надольський і Волошин стріляли дуплетами (відео)