Джокер Новіков дублем добив молодіжку Дніпра-1 (відео)

У заключному матчі першого ігрового дня 4-го туру чемпіонату U-21 Олександрія приймала Дніпро-1. І розбила гостей у другому таймі: допомогли вилучення у суперника і два голи Андрія Новікова — 4:0

Після дошкульної поразки у минулому турі від Маріуполя (вдома, 0:4) дніпряни провели низку замін у стартовому складі. Відзначаємо, й появу у якості старшого тренера Володимира Багмута (принаймні він замінив Олександра Поклонського в офіційному протоколі матчу).

І перший тайм дніпряни програли мінімально. А ось по перерві на них посипалися неприємності: спочатку Глоба втік від двох захисників і переграв Макаровського, а потім вилучився 19-річний захисник Денис Сорока.

До того ж Олександр Ломко вгадав із заміною: Андрій Новіков, що замінив у перерві досвідченого Задераку, видав дубль.

Олександрія U-21 — Дніпро-1 U-21 — 4:0

Голи: Максим Івахно (24), Андрій Глоба (53), Андрій Новіков (65, 70).

Вилучення: Денис Сорока (57, друге попередження).

Олександрія U-21: Борисенко — Задерака (Новіков, 46), Дудка (Гаркуша, 74), Янчак, Петренко (Каранга, 70), Глоба, Підручний (Мустафаєв, 67), Івахно, Кобенда, Мельник (Коноваленко, 12), Самар.

Тренер: Олександр Ломко.

Дніпро-1 U-21: Макаровський — Сорока, Кіреєв (Домарацький, 46), Заєць, Жінчин, Соловйов, Ховайко, Віговський (Кононов, 59), Зайков, Шинкаренко (Бацман, 90+2), Ярмолюк (Тяпкін, 46; Лебедєв, 84).

Тренер: Володимир Багмут.

Погром На стадіоні Минай динамівці Надольський і Волошин стріляли дуплетами (відео)