Тільки гол 16-річного півзахисника з пенальті допоміг Шахтарю здобути першу перемогу

У матчі третього туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Зоря та Шахтар. Гра проходила в Запоріжжі, на НТБ Металург. Матч завершився мінімальною перемогою Шахтаря — 1:0. Єдиний м’яч у зустрічі у свій актив записав 16-річний півзахисник Михайло Хромей

Господарі підходили до матчу на фоні болючої поразки від Маріуполя (0:3), а Шахтар у цьому сезоні взагалі ще не здобував залікових пунктів. Гірники минулий тур пропускали, а у першому матчі мінімально поступилися Колосу. Важливість результату у даному протистоянні складно переоцінити.

Долю першого тайму вирішив один забитий м’яч у виконанні гостей. На 34-й хвилині 16-річний Михайло Хромей впевнено реалізував пенальті. За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву.

Хромей пробиває пенальті. Фото shakhtar.com.

Як не намагалися господарі, але так і не змогли зрівняти рахунок. У підсумку, гра завершується за мінімальної перемоги Шахтаря U-19. Для гірників це дебютна вікторія у сезоні, а Зоря після впевненого старту програє другий матч поспіль.

Зоря U-19 — Шахтар U-19 — 0:1

Гол: Михайло Хромей (34, пенальті).

Вилучення: Злат Златьєв (49).

Зоря U-19: Жилкін — Єлець, Басовський (Сміян, 63), Дудник, Товкач (Кисіль, 41), Мельник, Златьєв, Нагнойний (Євтушенко, 63), Лук’янченко (Тузенко, 77), Нерух, Лєгостаєв (Меленчук, 77).

Тренер: Василь Баранов.

Шахтар U-19: Пузанков — Гаврилюк, Удод, Авдєєв, Булеза, Козішкурт (Гулько, 76), Бако (Борисенко, 81), Хромей, Махиня (Глущенко, 69), Шолар (Лосенко, 76), Микитишин (Векленко, 69).

Тренер: Оскар Ратултура.