Ліга чемпіонів: знакові дебюти для талантів Динамо

У матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти нідерландського АЗ дебютували відразу двоє молодих гравців Динамо. 18-річний захисник Ілля Забарний вийшов у старті, а 22-річний хавбек Богдан Лєднєв з’явився на останніх хвилинах

Матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти АЗ з Алкмаара (2:0) став дебютним відразу для двох гравців Динамо.

18-річний захисник Ілля Забарний, який дебютував за першу команду Динамо у недавньому матчі УПЛ з Десною, провів свій перший матч у єврокубках. Символічно, що в дебютному поєдинку на євроарені молодий оборонець, який провів на полі всі 90 хвилин, посприяв тому, аби ворота команди залишилися «сухими».

А для 22-річного півзахисника Богдана Лєднєва, який з’явився на полі у другому таймі з лави запасних, цей поєдинок став дебютним у єврокубках у складі Динамо. У попередніх сезонах, виступаючи на правах оренди в луганській Зорі, футболіст зіграв 8 матчів у кваліфікації Ліги Європи та забив 1 м’яч, — повідомляє сайт Динамо.