21-річний хавбек врятував Ниву у матчі новачків Першої ліги й відразу ж вилучився (відео)

У матчі другого туру Першої ліги зустрічалися тернопільська Нива та Альянс з Липової Долини. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1. Відзначимо, що зрівняв рахунок у матчі 21-річний захисник Ниви Семен Вовченко. За зняту футболку під час святкування абітр показав молодому захиснику другу жовту

Тренерський штаб Ниви з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Єрмолова Даниїла, 21-річного захисника Вовченка Семена, 21-річного захисника Демчука Вадима, 20-річного півзахисника Волохатого Романа, 19-річного півзахисника Проціва Максима та 20-річного нападника Різника Андрія. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Малащук Андрій.

У складі Альянсу не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту.

У першому таймі команди не забивали. Найбільш важливі події у першій половині зустрічі відбулися вже у компенсований час, коли арбітр вилучив по одному гравцю кожної з команд. Червоні картки отримали Піднебенной та Хохлов.

На 61-й хвилині гості вийшли уперед. Костянтин Ярошенко впевнено реалізував одинадцятиметровий. Зрівняти рахунок господарі змогли на 86-й хвилині. Проців навісив зі штрафного, Важинський відбив перед собою і Вовченко опинився першим на добиванні. 1:1. Семен зняв футболку, святкуючи забитий м’яч, і отримав другу жовту картку.

У підсумку, новачки Першої ліги грають внічию.