Ворскла виграє з голом Кане і очолює таблицю

У заключному матчі 2-го туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Ворскла та Інгулець. Відзначаємо появу у старті Ворскли двох гравців з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою Ворскли — 2:0. Один із м’ячів забив 20-річний захисник Ібрахім Кане (на фото)

Юрій Максимов з перших хвилин випустив 21-річного голкіпера Дмитра Різника та 20-річного захисника Ібрахіма Кане. У запасі залишилися: 20-річний півзахисник Артем Челядін та 20-річний захисник Наджееб Якубу.

У складі Інгульця не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У резерві залишився 21-річний нападник Плохотнюк Михайло.

Перший тайм був небагатим на моменти і завершився за мінімальної переваги господарів. На 36-й хвилині після передачі Васіна Степанюк відправив м’яча у сітку. 1:0.

На 62-й хвилині у гру увійшов Наджееб Якубу. На 66-й хвилині Семенко грає рукою і Модаровський призначає пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізовує Кане — 2:0. На 70-й хвилині гості залишаються у меншості. За симуляцію другу жовту отримує Козак. На 88-й хвилині у гру увійшов Михайло Плохотнюк. Таким чином, гра завершується перемогою Ворскли — 2:0. Дві перемоги у двох матчах для підопічних Максимова.

Ворскла — Інгулець — 2:0

Голи: Степанюк (36), Кане (67, пенальті).

Вилучення: Козак (70).

Ворскла: Різник — Яворський, Чеснаков, Альюн, Пердута, Сапай (Якубу, 62), Кане, Васін (Пешич, 68), Пуцлін (Опанасенко, 79), Кулач (Щербак, 80), Степанюк (Ребенок, 80).

Інгулець: Шуст — Запорожець (Бартулович, 81), Козак, Коваленко (Щедрий, 81), Кучеренко (Плохотнюк, 88), Балан, Сітчінава (Мішуренко, 77), Ковальов, Лупашко (Шишка, 81), Синьогуб, Семенко.