Динамо U-16 стартувало в Еліт-лізі ДЮФЛУ з розгрому Чорноморця (відео)

Цікаво розпочався новий сезон ДЮФЛУ. Представляємо вашій увазі огляд дебютного туру Еліт-ліги серед команд U-16. Найбільш розгромну перемогу у турі здобуло Динамо, яка переграло Чорноморець — 7:1. Утім, не відставали й інші

Група 1

У Вінниці зустрічалися ВОДЮСШ та Атлет. Гра завершилася результативною нічиєю — 2:2. За Атлет забивали Недашковський та Колесник.

ДЮСШ-26 та ОК ім.І.Піддубного голів не забивали, а Зміна-Оболонь переграла Прем’єр-Ниву із рахунком — 1:0.

12.09.2020

Прем`єр-Нива (Вінниця) — Атлет (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця), Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ).

Група 2

Київське Динамо у стартовому матчі нового сезону не залишило шансів Чорноморцю. Ще до перерви кияни забили три м’ячі, а у другому таймі підопічні Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка відгрузили у ворота суперників ще чотири м’ячі. Чорноморець зміг відповісти лише одного разу. У підсумку, матч завершився перемогою киян — 7:1.

В іншому матчі групи УФК-Метал поступився ДВУФК з Дніпра — 1:3. Таким чином, перше місце у групі після стартового туру прогнозовано посідає Динамо U-16.

Тур 1

05.09.2020

Динамо (Київ) — Чорноморець (Одеса) — 7:1

Голи: Гаджимурадов (2), Кримчанин (18), Зоренко (24), Гусєв (52), Додун (52, автогол), Дзень (63), Котуха (75, пенальті) — Ставничук (50).

Динамо: Косач — Котуха, Балаба, Гусев, Білоконь (Прокопенко, 64), Мітько (Сизонюк, 64), Маткевич (Пономаренко, 56), Гаджимурадов (Янцишин, 49), Дзень (Пашко, 64), Зоренко (Федоренко, 69), Кримчанін.

Чорноморець: Пирожок (Гуцу, 70) — Осока, Корнейчук, Додул, Муродян (Махлайчук, 56), Стоянов, Ставничук, Кирилюк, Томич, Хромих (Сандуленко, 70), Верховецький.

УФК-Метал (Харків) — ДВУФК (Дніпро) — 1:3

30.09.2020

ДЮСШ-15 (Київ) — Шахтар (Донецьк)

12.09.2020

Чорноморець (Одеса) — Шахтар (Донецьк), ДВУФК (Дніпро) — ДЮСШ-15 (Київ), Динамо (Київ) — УФК-Метал (Харків).

Група 3

У Дніпрі зустрічалися  місцевий Інтер та ДЮСШ-11 Чорноморець. Гра завершилася мінімальною перемогою одеською команди. Найбільш розгромну вікторію у групі здобули хлопці з ДАФ Дніпра, які переграли своїх однолітків із ДЮСШ Металург — 5:0.

Миколаїв та Маріуполь переможця не виявили, зігравши в нульову нічию.

Тур 1

05.09.2020

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — ДАФ Дніпро (Дніпро) — 0:5

Миколаїв — Маріуполь — 0:0

Інтер (Дніпро) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 0:1

12.09.2020

ДАФ Дніпро (Дніпро) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), Маріуполь — Інтер (Дніпро), ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Миколаїв.

Група 4

У Мукачеві зустрічалися місцевий МФА та львівські Карпати. Матч завершився перемогою господарів — 2:0. Команда Івана Фізера зі стартових хвилин взяла ініціативу й почала домінувати на полі. Вже на 5 хвилині потужним ударом метрів з 23 перший історичний гол МФА в Еліт-лізі забиває Богдан Полудняк, а довершили господарі перемогу вже наприкінці матчу, змусивши гостей порушити правила у власній штрафній. Пенальті реалізував на 79-й хвилині Назар Кайда.

Найбільш розгромну перемогу у турі здобули гравці УФК- Карпати, які переграли Львів з рахунком — 4:1.

У ще одному матчі групи Волинь перемогла ВІК-Волинь — 2:0.

Тур 1

05.09.2020

МФА (Мукачево) — Карпати (Львів) — 2:0

Волинь (Луцьк) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — 2:0

УФК-Карпати (Львів) — Львів — 4:1

12.09.2020

Карпати (Львів) — Львів, ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — УФК-Карпати (Львів), МФА (Мукачево) — Волинь (Луцьк).

Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): Динамо й Шахтар старт пропустили, Карпати програли обома командами