Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): Динамо й Шахтар старт пропустили, Карпати програли обома командами

У суботу, п’ятого вересня розпочався новий сезон ДЮФЛУ. Нагадаємо, що у цьому сезоні затвердили новий формат змагань і вперше було сформовано Еліт-лігу. Представляємо вашій увазі огляд дебютного туру Еліт-ліги серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження)

Група 1

У матчі Атлета та ВОДЮСШ було забито три м’ячі. Матч завершився мінімальною перемогою Атлета — 2:1. За київську команду забивали Тімін та Шевчук.

У матчі між ОК ім.І.Піддубного та ДЮСШ-26 було зафіксована результативна нічія — 2:2. Найбільш результативний матч групи відбувся у Вінниці, де Прем’єр-Нива розгромила Зміну-Оболонь — 8:1.

Тур 1

05.09.2020

Атлет (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця) — 2:1 (відео)

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 2:2

Прем`єр-Нива (Вінниця) — Зміна-Оболонь (Київ) — 8:1

Атлет перемагає ВОДЮСШ. Фото fcatlet.kiev.ua.

Наступний тур (2)

12.09.2020

ВОДЮСШ (Вінниця) — Зміна-Оболонь (Київ), ДЮСШ-26 (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця), Атлет (Київ) — ОК ім.І.Піддубного (Київ).

Група 2

У Дніпрі зустрічалися ДВУФК з Дніпра та УФК-Метал. У результативній грі перемогу здобули господарі — 2:1.

Два інших матчі за участю фаворитів змагань — Динамо й Шахтаря — перенесені на кінець вересня.

12.09.2020

УФК-Метал (Харків) — Чорноморець (Одеса), Шахтар (Донецьк) — ДВУФК (Дніпро)

07.10.2020

ДЮСШ-15 (Київ) — Динамо (Київ).

Група 3

У Дніпрі зустрічалися ДАФ Дніпро та ДЮСШ Металург. Матч завершився розгромною перемогою гостей — 4:1. Підопічні Володимира Шаповалова та Артема Капітана не залишили шансів своїм суперникам.

Металург U-17. Фото фейсбук Металурга.

В іншому матчі групи Маріуполь впевнено переграв ДЮФШ ФК Миколаїв — 2:0.

У заключному матчі групи зустрічалися ДЮСШ-11 Чорноморець та дніпровський Інтер. Матч завершився розгромною перемогою господарів — 5:0. Таким чином, одеський колектив, який вважається одним із претендентів на перше місце, за рахунок великої кількості м’ячів відразу й очолив групу.

Тур 1

05.09.2020

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 5:0

Маріуполь — Миколаїв — 2:0

ДАФ Дніпро (Дніпро) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 1:4

12.09.2020

Інтер (Дніпро) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя), Миколаїв — ДАФ Дніпро (Дніпро), ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Маріуполь.

Група 4

МФА та львівські Карпати очним протистоянням відкривали для себе новий сезон ДЮФЛУ. Мукачівська команда під керівництвом Віталія Панфілова здобула мінімальну перемогу — 2:1. На 25-й хвилині гості відкрили рахунок: після однієї з небагатьох контратак гравці МФА вивели на ударну позицію Анатолія Сньозика. З першим ударом «дев`ятки» гостей воротар карпатівців Юрій Герета впорався, однак з другої спроби Сньозик головою таки пробив голкіпера зелено-білих.

Карпати атакують ворота МФА. І все одно програють. Фото school-karpaty.com.ua.

На 59-й хвилині Карпати зрівняли рахунок. Артур Федор влучно пробив у нижній кут воріт. Але у компенсований час гості вирвали перемогу. Назар Воробей влучно пробив зі штрафного. 2:1.

У волинському дербі — ВІК-Волинь та Волинню — перемогу здобула команда з Володимира-Волинського: матч завершився її мінімальною звитягою — 1:0.

У ще одному поєдинку відбулося й львівське протистояння: Львів бився з УФК-Карпати. Матч завершився мінімальною перемогою господарів, завдяки забитому м’ячу у другому таймі — 1:0.

Тур 1

05.09.2020

Львів — УФК-Карпати (Львів) — 1:0

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — Волинь (Луцьк) — 1:0

Карпати (Львів) — МФА (Мукачево) — 1:2

12.09.2020

УФК-Карпати (Львів) — МФА (Мукачево), Волинь (Луцьк) — Карпати (Львів), Львів — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський).

Еліт-ліга ДЮФЛУ: дербі Карпат на старті не буде, Динамо зіграє із Шахтарем у 4-му турі