Голи Прильопи та Костенка забезпечили Поділлю перемогу над Карпатами (відео)

У першому турі Групі А Другої ліги зустрічалися Карпати та Поділля. Гра завершилася перемогою Поділля — 3:0. М’ячі у свій актив записали 21-річний Кирило Костенко та 20-річний нападник Прильопа Владислав

Тренерський штаб Карпат з перших хвилин випустив: 18-річного голкіпера Назара-Стефана Сасса, 19-річного захисника Олега Березу, 21-річного захисника Веремієнка Олега, 19-річного захисника Каленчука Тимофія, 19-річного захисника Мудрика Владислава, 18-річного захисника Слюсара Дениса, 19-річного півзахисника Гудзінського Вадима, 20-річного півзахисника Остапа Притулу, 20-річного півзахисника Руніча Василя, 18-річного нападника Раделицького Юрія та 17-річного нападника Карабіна Ярослава. У другому таймі вийшли: 18-річний захисник Даніловський Роман, 17-річний захисник Савчук Гліб, 18-річний півзахисник Стень Сергій, 18-річний нападник Лісовик Роман та 16-річний нападник Шостак Дмитро.

У складі Поділля на полі з’явилися: 19-річний захисник Клименко Владислав, 21-річний півзахисник Худік Роман, 21-річний півзахисник Кирило Костенко,  21-річний нападник Ян Морговський та 20-річний нападник Владислав Прильопа. У другому таймі на полі з’явилися: 21-річний захисник Панасенков Артем та 20-річний півзахисник Галета Артем.

На 19-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Після прострілу Каверіна Костенко з лівої у дотик пробив у дальній кут. Через п’ять хвилин Поділля подвоїло свою перевагу: Калинчук збив Романюка і арбітр призначив одинадцятиметровий. Олександр Жданов впевнено реалізував пенальті. 0:2. Крапку у матчі на 32-й хвилині поставив Владислав Прильопа, який після подачі Каверіна головою відправив м’яча у сітку. 0:3.

Друга ліга. Група А. 1 тур

Карпати — Поділля — 0:3

Голи: Костенко (19), Жданов (24, пенальті), Прильопа (32).

Карпати: Сасс — Береза, Веремієнко (Стень, 70), Калинчук (Савчук, 84), Мудрик (Даніловський, 57), Слюсар, Гудзінський, Притула, Руніч (Лісовик, 58), Раделицький (Шостак, 81), Карабін.

Поділля: Чуваєв — Морговський, Жданов, Клименко, Пріхна (Корохов, 81), Худік (Шпікула, 66), Романюк, Костенко (Галета, 81), Задерецький (Панасенков, 61), Каверін, Прильопа.

Дебют юніорів Молодь Волині-2 у першому ж матчі змусила капітулювати вінницьку Ниву (відео)