Миколенко асистом допоміг Кравцю забити перший гол після повернення у Динамо

У контрольному матчі зустрічалися Динамо та Колос. Матч завершився мінімальною перемогою киян — 1:0. Відзначимо, що асист у свій актив записав 21-річний захисник Віталій Миколенко (на фото)

Мірча Луческу з перших хвилин випустив: 22-річного захисника Романа Вантуха, 21-річних захисників Дениса Попова та Віталія Миколенка. У другому таймі на полі з’явилися: 18-річний воротар Руслан Нещерет, 18-річний захисник Костянтин Вівчаренко, 22-річний захисник Ахмед Алібеков і 21-річний форвард Назарій Русин.

Руслан Костишин довіриш місце у старті 21-річному півзахиснику Євгенію Смирному. У другому таймі на полі з’явилися 21-річний воротар Владислав Кучерук і 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко.

В рамках товариського поєдинку київське Динамо зустрічалося з Колосом із Ковалівки. Матч проходив на новому стадіоні ковалівців. Єдиний і переможний гол у цій зустрічі забив форвард біло-синіх Артем Кравець, гольову передачу віддав Віталій Миколенко.