Гол Фернандо не врятував Шахтар від програшу землякам

У контрольному матчі зустрічалися донецькі Шахтар та Олімпік. Гра завершилася перемогою олімпійців — 2:1. Відзначимо, що за Шахтар забив 21-річний півзахисник Фернандо

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Додо, 20-річного захисника Вітао, 21-річного Сіпріано, 20-річного півзахисника Маркоса Антоніо, 20-річного півзахисника Тете та 21-річного Фернандо.

У другому таймі на полі з’явилися: 18-річний голкіпер Микита Турбаєвський, 17-річний захисник Марк Мампассі, 17-річний захисник Козік Едуард, 17-річний півзахисник Денис Шостак та 18-річний півзахисник Георгій Судаков.

Ігор Климовський довірив місце у старті: 20-річному захиснику Ігорю Снурніцину, 21-річному захиснику Оресту Лебеденку та 21-річному півзахиснику Беніто.

У донецькому дербі на стадіоні імені Баннікова в Києві чинний чемпіон України поступився представнику нижньої шістки УПЛ за підсумками минулого сезону — Олімпіку.

Обидва голи номінальний андердог забив до перерви: відзначилися Шахаб, який замкнув фланговий простріл, і Завійський після індивідуального проходу. В кінці матчу гірники один гол все ж таки відіграли: найактивніший гравець останніх хвилин Фернандо реалізував один із своїх кількох моментів.

Шахтар пролетів… Фото shakhtar.com.

Контрольний матч

Шахтар — Олімпік — 1:2

Голи: Фернандо (83) — Шахаб (12), Завійський (39).

Шахтар: Гриценко (Турбаєвський, 46) — Додо (Сіпріано, 63), Вітао, Пихальонок (Мампассі, 46), Сіпріано (Бутко, 46; Козік 84), Майкон, Маркос Антоніо (Пихальонок, 68), Алан Патрік (Дентіньо, 46), Тете (Шостак, 84), Тайсон (Фернандо, 68), Фернандо (Судаков, 53).

Олімпік (стартовий склад): Кичак — Пасіч, Зотько, Снурніцин, Лебеденко, Бабенко, Політило, Завійський, Беніто, Тейшейра, Шахаб.

На підмогу Вісім гравців молодіжки Шахтаря тренуються з основою: капітан, улюбленець Єзерського і 17-річний Мампассі (відео)