Головко рулить: Кремінь з голом Сорокіна та асистами Білоуса обіграв на виїзді нещодавнього претендента на УПЛ (відео)

У матчі першого туру нового чемпіонату Першої ліги зустрічалися Волинь та Кремінь. Результативна гра завершилася перемогою Кременя — 3:2. Відзначимо, що один із м’ячів за Кремінь забив 20-річний новачок команди Станіслав Сорокін, а двома асистами відзначився 21-річний півзахисник Сергій Білоус

Обидва тренери не випустили у стартах жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. Олександр Головко у другому таймі довірив місце на полі 20-річному півзахиснику Станіславу Сорокіну, який і відзначився надзвичайно важливим забитим м’ячем. Ще по ходу першого тайму на полі з’явився 21-річний Сергій Білоус.

На восьмій хвилині гості вийшли вперед. Після навісу з кутового від Білоуса, Бородай ударом головою відкрив рахунок в матчі. 0:1.

Господарі поспішали відігратися, але запам’яталися хіба що подачами кутових. І в підсумку перед самою перервою пропустили знову. Пройшла довга передача за спину захисникам Волині й Бичков перекинув м’яча через Неділька. 0:2.

Після навісу зі стандарту в штрафному майданчику Кременя Бородай потягнув за футболку Приндету і Бондаренко відмінно пробив з «точки». 1:2. На 83-й хвилині після передачі Білоуса відзначився Сорокін. 1:3. На 86-й хвилині завдяки голу Протасова Волинь знову скоротила відставання, але на більше господарів не вистачило. У компенсований час арбітр вилучив Білоуса.

Перша ліга. 1 тур

Волинь — Кремінь — 2:3

Голи: Бондаренко (56, пенальті), Протасов (86) — Бородай (8), Бичков (39), Сорокін (83).

Вилучення: Євдокимов (70) — Бородай (88), Білоус (90+5).

Волинь: Неділько — Сімінін, Приндета, Цюпа, Шаповал, Тетеренко, Євдокимов, Кізіталеш, Протасов, Ляшенко, Бондаренко.

Кремінь: Олійник, Головко, Курелєх, Мягков, Чеботаєв, Мурашов, Зубков, Бородай, Бичков, Геловані, Куліш.

Молодь у поміч Головко запросив у Кремінь зразу трьох молодих футболістів, один вже грав в УПЛ