Головко запросив у Кремінь зразу трьох молодих футболістів, один вже грав в УПЛ

Станислав Сорокин, Колос U-21, Заря U-21, 3 тур, 2019

20-річний півзахисник Станіслав Сорокін (на фото), 17-річний півзахисник Владислав Молько та 18-річний нападник Максим Кучеренко поповнили ряди першолігового Кременя. Нагадаємо, що команду не так давно очолив Олександр Головко

Перед стартом сезону Першої ліги Кремінь повідомив про шістьох нових гравців, що приєдналися до першої команди: захисника, двох півзахисників і аж трьох нападників.

Оборонну лінію кременчужан посилив Павло Мягков, який перейшов із запорізького Металурга. У півзахист Кремінь підписав бразильця Луїса Фернандо, який раніше грав за Балкани, а також клубного вихованця 17-річного Владислава Молько.

Новими атакувальними  гравцями стали ще один недавній випускник академії 18-річний нападник Максим Кучеренко, екс-форвард Колоса U-21 півзахисник Станіслав Сорокін, а також досвідчений Станіслав Куліш, останнім клубом якого була Волинь.

Максим Кучеренко вже встиг зіграти за основну команду Кременя у матчі Кубка України проти Перемоги (2:0). Молодий нападник провів на полі 56 хвилин. У тому ж матчі Станіслав Сорокін зіграв всі 90 хвилин, а Владислав Молько — 45. До речі, у минулому сезні 20-річний Сорокін провів три матчі за Колос у чемпіонаті УПЛ, у яких відзначився одним голом.

Владислав Молько (зліва) у кубковому матчі з Перемогою. Фото fckremen.com.

Нагадаємо, що з нового сезону Кремінь очолив екс-наставник молодіжної збірної України Олександр Головко.

Новий чемпіонат Першої ліги команда з Полтавської області почне з виїзного матчу проти Волині. Базовий день проведення першого туру — 5 вересня.