Турнір Перша Столиця: Динамо програло фінал Дніпру (відео)

У Харкові пройшов 19-й щорічний турнір Перша столиця. Динамо U-14 посіло друге місце, програвши у фіналі по пенальті Дніпру. Основний час матчу завершився внічию — 1:1

У Харкові завершився 19-й за ліком щорічний всеукраїнський дитячий футбольний турнір Перша столиця. У змаганнях брали участь команди, складені з гравців 2007 року народження. Це команди U-14, яким уже зовсім скоро належить дебютувати в чемпіонаті ДЮФЛУ.

Динамо U-14, очолюване Сергієм Беженаром і Євгеном Лозинським, забезпечило собі перше місце в групі вже після двох турів. Біло-сині виграли всі три матчі з великими рахунками.

Динамо — Ворскла (Полтава) — 8:0

Динамо — Металург (Запоріжжя) — 6:1

Динамо — Академія футболу Ротаня і Зозулі (Дніпро) — 8:0

У фіналі динамівці зійшлися з переможцем паралельної групи, командою Дитячої футбольної академії Дніпро, яка також виграла всі три матчі у своїй групі.

На 36-й хвилині динамівці повели у рахунку. Пенальті реалізував Ільченко. Дніпряни відігралися у другому таймі. Забитий м’яч у свій актив записав Васін. Основний час матчу завершився результативною нічиєю і доля трофея вирішувалася в післяматчевій серії пенальті.

До слова, у динамівців на серію вийшов запасний голкіпер Данило Моісеєв. Він відбив один з ударів, однак кияни не реалізували відразу дві свої спроби.

Фінал

Динамо (Київ) U-14 — Дніпро U-14 — 1:1 (по пенальті — 3:4)

Голи: Ільченко (36, пенальті) — Васін (55).

Динамо: Сьомка — Човгаленко, Михайленко, Дорошенко, Дехтяр — Сливчук, Попов, Драган, Ільченко, Нгаха Пунгуе — Богданов.

На заміну виходили: Моісеєв, Литвин, Варивода, Коваль, Черчукан, Гайдук, Бурлаков.

Дніпро: Залога — Піддубний, Дейнека, Малих, Малов, Цимбалюк, Гаржа, Курбанов, Халілов, Васін, Самойлович.

На заміну виходили: Макаренко, Богун, Соловйов, Жиленко, Манько, Давиденко, Ананченко.

Слово директора Іщенко: міжнародні турніри «заморожені», готуємося до старту ДЮФЛУ