Минай з орендованим у Шахтаря захисником програв спаринг (відео)

У контрольному матч зустрічалися команди УПЛ Ворскла та Минай. Гра завершилася перемогою Ворскли — 2:1. Нагадаємо, що це вже другий спаринг для команд під час паузи на матчі збірних. Першу зустріч виграв Минай — 4:2

Тренерський штаб Ворскли з перших хвилин випустив 20-річного захисника Ібрагіма Кане. У другому таймі на полі з’явилися: 17-річний воротар Павло Ісенко та 20-річний захисник Наджиб Якубу.

Тренерський штаб Миная довірив місце у старті 21-річному новачку, захиснику Кирилу Меліченку, орендованому у донецького Шахтаря.

Перемогу Ворсклі принесли результативні удари Дениса Васіна і Владислава Кулача. Єдиний гол Миная забив новачок команди Антон Шиндер. Відзначимо, що за команду Василя Кобіна зіграв гравець на перегляді.

Контрольний матч

Ворскла — Минай — 2:1

Голи: Шиндер (13) — Васін (58), Кулач (70).

Ворскла (1 тайм): Ткаченко — Сапай, Альюн, Яворський, Пердута, Кане, Скляр, Пуцлін, Васін, Кулач, Степанюк.

Ворскла (2 тайм): Ткаченко (Ісенко, 60) — Опанасенко, Альюн, Яворський, Якубу, Татарков, Ребенок, Скляр, Пешич, Кулач, Васін.

Минай (стартовий склад): Поповіч — Меліченко, Матіч, Маткобожик, Ткачук, Голодюк, Нурієв, Кожанов, Пиняшко, Шиндер, ГНП.

У першому турі УПЛ Ворскла розгромила дебютанта чемпіонату Рух (5:2). Поєдинок Миная з ПФК Львів не відбувся вчасно, через спалах коронавірусу в розташуванні львів’ян.

У другому турі УПЛ Ворскла 13 вересня зіграє проти Інгульця, Минай в цей же день вдома прийматиме Олександрію.

Перевірка боєм Шаран перевірив у спарингу юніорів і Янчака. Олександрія виграла (відео)