Шаран перевірив у спарингу юніорів і Янчака. Олександрія виграла (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Олександрія та Кривбас. Результативна гра завершилася перемогою підопічних Володимира Шарана — 4:2. Відзначаємо появу у стартовому складі Олександрії чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланту

Володимир Шаран довірив місце у старті Олександрії 18-річному захиснику Валерію Самару, 20-річному захиснику Олександру Кобеляшу, 21-річному півзахиснику Вадиму Янчаку та 21-річному нападнику Денису Устименку.

У другому таймі на полі з’явилися 20-річний захисник Олександр Мельник та 20-річний нападник Іван Петренко.

У складі Кривбаса не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту.

У першому таймі був забитий лише один гол — за Кривбас відзначився Яровой. Після перерви Банада зрівняв рахунок, проте через дві хвилини Бука з пенальті знову вивів криворіжців уперед.

Клас господарів позначився ближче до завершення зустрічі. Спершу Банада оформив дубль, а перемогу Олександрії принесли голи Безбородька і Ковальця.

Контрольний матч

Олександрія — Кривбас — 4:2

Голи: Банада (54, 72), Безбородько (78), Ковалець (86) — Яровой (15), Бука (56, пенальті).

Олександрія (1-й тайм): Рудик — Самар, Кобеляш, Стецьков, Янчак,  Довгий, Задерака, Третьяков, Грицук, Устименко, Сітало.

Олександрія (2-й тайм): Паньків — Гордієнко, Лучкевич, Мельник, Петренко, Гречишкін, Пашаєв, Мишенко, Банада, Ковалець, Безбородько.

Кривбас (1 тайм): гравець на перегляді — Сокол, Заїменко, Рябов, Коцюмака, Григорик, Яровой, Пятов, Горват, Берко, Маліновський.

Кривбас (2 тайм): гравець на перегляді — гравець на перегляді, гравець на перегляді, Кравчук, Дедяєв, Шмат, гравець на перегляді, Кателін, Бука, гравець на перегляді, Черній.

Підстрахували зірку Гладкий дебютував, та перемогу Зорі принесли молоді Білоцерковець із Янаковим (відео)