Гладкий дебютував, та перемогу Зорі принесли молоді Білоцерковець із Янаковим (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Зоря та Інгулець. Гра завершилася перемогою луганської команди — 3:1. Відзначаємо, що за Зорю забивали 20-річний півзахисник Володимир Білоцерковець та 21-річний півзахисник Денис Янаков

Віктор Скрипник довірив місце у старті 20-річному півзахиснику Володимиру Білоцерковцю. У другому таймі на полі з’являлися 20-річний воротар Дмитро Мацапура, 21-річний воротар Данило Хмеловський, 20-річний півзахисник Дмитро Піддубний, 20-річний захисник Максим Агапов, 19-річний півзахисник Сергій Демченко, 20-річний нападник Данило Алефіренко та 21-річний півзахисник Денис Янаков.

Рахунок Зоря відкрила вже на 17-й хвилині. Спрацював сплав досвіду і молодості. Владлен Юрченко протягнув м’яча і віддав на  Володимира Білоцерківця, а той направив його до сітки — 1:0. На 30-й хвилині Інгульцю вдалося рахунок зрівняти — 1:1.

Білоцерковець (№76) пробиває кіпера Інгульця. Фото фейсбук Зорі.

На 36-й хвилині господарі знову вийшли уперед, відзначився Михайло Перовіч. У другому таймі крапку у матчі поставив Денис Янаков, який наважився на удар з далекої відстані — 3:1.

Контрольний матч

Зоря — Інгулець — 3:1

Голи Зорі: Білоцерковець (17), Перовіч (36), Янаков (82).

Зоря (стартовий склад): Шевченко — Фаворов, Вернидуб, Жуніньо, Назарина, Іванісеня, Перович, Юрченко, Цвек, Кабаєв, Білоцерковець.

Зоря (другий тайм): Мацапура (Хмеловський, 67) — Піддубний, Агапов, Демченко (Алефіренко, 78), Кочергін, Гречкін, Гладкий (Янаков, 65), Хомченовський, Громов, Іванісеня (Абду, 75), Цвек (Чайковський, 65).