Кубок України: Олімпії забивали молоді гірники, Карпатам — Буй (відео)

У неділю ще двома матчами продовжилася програма першого попереднього раунду Кубка України. В одному із двобоїв Гірник-Спорт лише в екстратаймі переграв Олімпію — 2:1. За гірників забивали 20-річний півзахисник Ілля Малишкін та 21-річний нападник Ярослав Гоменко. В іншому матчі Епіцентр розгромив львівські Карпати — 4:0

У Савинцях у матчі першого попереднього раунду Кубка України зустрічалися аматорський колектив Олімпія та першоліговий Гірник-Спорт. Ігор Жабченко з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Богдана Векляка, 21-річного нападника Ярослава Гоменка та 20-річного півзахисника Артура Мурзу. У другому таймі на полі з’явився 20-річний півзахисник Ілля Малишкін.

На 61-й хвилині господарі несподівано вийшли уперед. Субочев реалізував пенальті. На 90-й хвилині 21-річний нападник Ярослав Гоменко зрівняв рахунок — 1:1.

Доля матчу вирішувалася у додатковий час. Вирішальний гол забив 20-річний півзахисник Ілля Малишкін.

Фото gornyak-sport.net.

Кубок України. Перший раунд

Олімпія — Гірник-Спорт — 1:2

Голи: Субочев (61, пенальті) — Гоменко (90), Малишкін (112).

Олімпія (стартовий склад): Казаков — Ковальчук, Радченко, Фабунмі, Дземку, Богомаз, Рудченко, Кунєв, Субочев, Ковтун, Малик.

Гірник-Спорт (стартовий склад): Ситников — Суханов, Векляк, Карась, Шопін, Гоменко, Чепелюк, Батюшин, Мурза, Збунь, Твердохліб.

В іншому матчі неділі зустрічалися Епіцентр та Карпати.

Тренерський штаб Карпат з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Валентина Гороха, 19-річного захисника Тимофія Калинчука, 18-річного захисника Романа Даніловського, 17-річного захисника Гліба Савчука, 19-річного захисника Олега Березу, 17-річного півзахисника Дениса Підгурського, 19-річного півзахисника Вадима Гудзінського, 20-річного півзахисника Ореста Панчишина, 19-річного захисника Владислава Мудрика, 19-річного нападника Максима Іванюка та 16-річного нападника Дмитра Шостака.

У другому таймі у гру увійшли: 18-річний голкіпер Назар-Стефан Сасс, 17-річні захисники Віталій Роман та Роман Назарчук.

Карпати провели свій перший поєдинок після вильоту з УПЛ. Любомир Вовчук мав лише 14 футболістів — таким чином, наставник «зелено-білих» міг провести максимум 3 заміни без всякої альтернативи. Епіцентр відкрив рахунок у першому таймі: Бадло ударом головою вразив ворота Карпат, які відразу після цього ще й залишилися в меншості після вилучення  Панчишина. У другій половині гри Буй класним дальнім ударом подвоїв рахунок, а на 83-й хвилині він же оформив дубль. В кінці матчу все той же Буй відібрав м’яч у голкіпера гостей і встановив остаточний підсумок гри. Епіцентр розгромив оновлені і знекровлені Карпати і вибив львів’ян з Кубка.

Епіцентр — Карпати — 4:0

Голи: Бадло (43), Буй (67, 83, 88).

Епіцентр: Чернобай — В. Кузів (Кіцак, 70), Кривобедрий, Ничипоренко, Буй, Беженар (Червонецький, 70), Раца (Жмуйда, 79), Р. Кузів (Процик, 79), Апанчук (Федоров, 85), Бадло, Барбоса.

Карпати: Горох (Сасс, 80) — Калинчук, Савчук, Даніловський, Береза, Підгурський, Панчишин, Гудзінський, Мудрик (Роман, 61), Шостак (Назарчук, 83), Іванюк.

Кубок України: без перемог Метал, Металіст 1925 і Перемога (відео)