17-річний дебютант збірної Франції феєрить у другому поспіль матчі Ліги 1

У матчі другого туру чемпіонату Франції зустрічалися Ренн та Монпельє. Гра завершилася перемогою Ренна — 2:1, а один із м’ячів забив 17-річний півзахисник Едуарду Кавамінга

Тренерський штаб Ренна з перших хвилин випустив 18-річного захисника Брендона Соппі та 17-річного півзахисника Кавамінгу. У другому таймі у складі Ренна на полі з’явився 19-річний півзахисник Ян Гбохо.

У складі Монпельє на полі з’явився18-річний півзахисник Жоріс Шотар. У другому таймі у складі Монпельє вийшов 20-річний півзахисник Самі Беншама.

Ренн на правах господаря захопив ініціативу і вже до перерви зумів відкрити рахунок. Ле Таллек забив у власні ворота. У другому таймі юний Едуардо Камавінга красивим голом подвоїв перевагу господарів. Варто відзначити, що за два перших матчі вундеркінд вже встиг відзначитись голом та асистом (у попередньому турі у поєдинку з Ліллем Кавамінга віддав асист на Да Сілву; гра завершилася внічию — 1:1).

Перед фінальним свистком гравці Монпельє відквитали один м’яч, але навіть для нічиєї цього виявилось недостатньо.