Гол молодого захисника допоміг Ниві пройти далі у Кубку (відео)

У матчі першого попереднього раунду Кубка України зустрічалися Карпати (Галич) та тернопільська Нива. Гра завершилася перемогою Ниви — 2:1. Переможний м’яч у свій актив записав 21-річний захисник Максим Демчук

Тренерський штаб Ниви з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Семена Вовченка, 21-річного захисника Максима Демчука, 19-річного півзахисника Максима Проціва, 20-річного півзахисника Романа Волохатого, 21-річного півзахисника Андрія Малащука та 20-річного нападника Андрія Різника.

У стартовому складі Карпат-Галич на полі з’явилися: 19-річний Богдан Козак та 18-річний Вадим Мердєєв.

Наприкінці першого тайму гравці Ниви відкрили рахунок у матчі. Відзначився Хохлов. На 59-й хвилині завдяки голу Поручинського Карпати-Галич зрівняли рахунок. 1:1.

Та тернопільському колективу все ж вдалося вирвати перемогу. М’яч у свій актив записав молодий захисник Максим Демчук.