Кубок України: Полісся на чужому полі вибило Чайку (відео)

У матчі першого попереднього етапу Кубка України зустрічалися Чайка та Полісся. Гра завершилася мінімальною перемогою Полісся — 1:0. Відзначаємо появу у старті Чайки двох гравців з реєстру Золотого Таланту

Тренерський штаб Чайки з перших хвилин випустив: 20-річного півзахисника Кирила Коваленка та 20-річного півзахисника Еміна Сафіханова. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Андрій Дарда.

У старті Полісся не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі у гру увійшов 21-річний захисник Ілля Тимошенко.

У першому таймі команди голів не забивали, всі основні події у матчі відбулися у другій половині зустрічі. Долю двобою вирішив єдиний забитий м’яч: на 69-й хвилині відзначився Даудов, який і приніс перемогу Поліссю.

Кубок України. Перший раунд

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) — Полісся (Житомир) — 0:1

Гол: Даудов (69).

Чайка: Шкарбан — Цебро, Музиченко, Лещенко, Сафіханов, Турчанов, Коваленко (Доу, 73), Бартошук, Вечурко (Здановський, 75), Тименко, Лига (Дарда, 73).

Полісся: Маханьков — Бринько, Швець, Прокопчук, Повалій, Чернецький, Галенков (Семчук, 90+2), Даудов (Савошко, 82), Ковальов (Тимошенко, 82), Понєдєльнік (Трояновський, 59), Галенко.

Таким чином, новоспечений представник Першої ліги крокує далі в Кубку України.

Почин Відроджений Кривбас здобув свою дебютну перемогу під наглядом президентів (відео)