Відроджений Кривбас здобув свою дебютну перемогу під наглядом президентів (відео)

У матчі першого попереднього етапу Кубка України зустрічалися криворізький Кривбас та Черкащина. Гра завершила перемогою відродженого Кривбасу — 4:2

Тренерські штаби команд не випустили жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Кривбас у своєму першому поєдинку здобув впевнену перемогу. За нею спостерігав президент України Володимир Зеленський, який завдав першого удару по м’ячу в грі. Щоправда, через зайнятість глави держави матч розпочався майже з годинним запізненням. Разом із Зеленським спостерігав за стартом нового кубкового розіграшу й президент УАФ Андрій Павелко.

Вже у першому таймі криворізький колектив відзначився двома забитими м’ячами. Забивали Берко та Пятов. У другому таймі забив ще й Коцюмака, який перекинув голкіпера. На 62-й хвилині гості скоротили відставання у рахунку, м’яч у свій актив записав Ігор Нечай. В останні 20-ть хвилин матчу забивали Пятов та Тарануха.