Два голи молодих футболістів не вберегли Кремінь від розгрому (відео)

У матчі 30-го туру Першої ліги зустрічалися Металіст 1925 та Кремінь. Гра завершилася перемогою харків’ян — 4:2. Відзначаємо, що за Кремінь забивали 21-річний нападник Вадим Лобода та 20-річний півзахисник Олександр Кривенко, а за Металіст 1925 — 21-річний захисник Максим Цвіренко

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Арсена Бєліменка й 21-річного захисника Максима Цвіренка.

Тренери Кременя довірили місце у старті: 21-річному захиснику Артему Дмитрієву та 21-річному нападнику Вадиму Лободі. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний півзахисник Сергій Білоус та 20-річний півзахисник Олександр Кривенко.

Гості активно розпочали гру і на 8-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Вадим Лобода з другої спроби переграв Бєліменка. 0:1. На 26-й хвилині харків’яни зрівняли рахунок. Після передачі Стороженка Дерек пробив з-за меж штрафного майданчика. 1:1. Через три хвилини Шершень вивів Металіст 1925 вперед, та ще до перерви Ямполь зробив перевегу харків’ян комфортною — 3:1.

На 58-й хвилині м’яч до свого активу записав захисник Цвіренко, який упевнено розібрався у штрафній суперника, а на 86-й хвилині після передачі Бєлоуса відзначився Кривенко.

Перша ліга. 30 тур

Металіст 1925 — Кремінь 4:2

Голи: Дерек (26), Шершень (29), Ямполь (38), Цвіренко (58) — Лобода (8), Кривенко (86).

Металіст 1925: Бєліменко — Осман, Шершень, Цвіренко, Ченбай, Кольцов, Савін (Банасевич, 80), Ямполь, Дерек (Давидов, 78), Стороженко (Єрмоленко, 59), Лукас (Коваленко, 73).

Кремінь: Фастов — Бичков (Черниш, 46), Пилипенко, Дмитрієв, Клюс, Литвяк, Марчук, Лобода (Білоус, 46), Фхакадзе (Бафталовський, 46), Козлов (Кривенко, 46), Сула.

Металіст 1925 завершує чемпіонат на сьомому місці з 51 очком, а Кремінь з 27 очками — 13-й.

Молодь б’є! Кухаревич голом помогає Руху вийти в УПЛ (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Александр Сирота (Динамо) (27%, 241 голосов)