Кухаревич голом помогає Руху вийти в УПЛ (відео)

У матчі 30-го туру Першої ліги зустрічалися Рух та Авангард. Гра завершилася розгромною перемогою львів’ян — 4:0. Відкрив рахунок у матчі 19-річний нападник Микола Кухаревич

Тренерський штаб Руху довірив місце у старті 19-річному нападнику Миколі Кухаревичу.

У складі Авангарду вийшли: 19-річний голкіпер Микита Якубенко, 19-річний півзахисник Хаджимов Микита, 21-річний півзахисник Плечій Ярослав, 20-річний півзахисник Мурза Артур, 18-річний півзахисник Дучев Кирило, 18-річний півзахисник Нечосов Євген та 19-річний нападник Хруленко Вадим.

У другому таймі у гру увійшли18-річний півзахисник Гаврик Микита та 18-річний нападник Артем Буц.

Господарі вже на першій хвилині продемонстрували своє серйозне налаштування. Синиця віддав на Кухаревича і Микола п’ятою відправив м’яча у сітку. 1:0. На 32-й хвилині свою ігрову перевагу львів’яни втілили у другий забитий м’яч. Русин віддав на Климчука і Юрій спокійно переграв 19-річного Якубенка. 2:0.

На 78-й хвилині рахунок став розгромним. Мисик віддав на Кондракова, який без перешкод відправив м’яча у сітку. 3:0. Крапку у матчі на 86-й хвилині поставив Брікнер, який скористався передачею п’ятою від Кондракова.

Перша ліга. 30 тур

Рух — Авангард 4:0

Голи: Кухаревич (1), Климчук (32), Кондраков (78), Брікнер (85)

Рух: Мисак — Дуць, Синиця (Ернест, 58), Саків, Білий, Кухаревич (Кондраков, 46), Климчук (Мисик, 75), Копина, Русин, Коробенко, Калюжний (Брікнер, 68).

Авангард: Якубенко — Сидоренко, Хаджинов, Дворовенко, Плечій, Долинський, Сухомлин, Мурза, Дучев (Гаврик, 56), Нечоса (Буц, 67), Хруленко.

У підсумку, Рух здобуває важливу для себе перемогу, здобув медалі і підвищився в класі.

Авангард із 45 очками закінчує сезон восьмим.

Від душі 19-річний хавбек Волині Рябов: Тлумак поважає молодих футболістів і довіряє їм

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)