Волинь з дебютним голом 18-річного форварда розгромила запоріжців (відео)

У матчі 27-го туру Першої ліги зустрічалися Волинь та Металург. Гра завершилася розгромною перемогою Волині (5:0). Відзначаємо, що забиті м’ячі у свій актив занесли 21-річний нападник Валерій Сад та 18-річний нападник Богдан Кобзар

Андрій Тлумак довірив місце у старті: 19-річному півзахиснику Артуру Рябову, 18-річному півзахиснику Олександру Мартинюку та 21-річному нападнику Валерію Саду. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний нападник Богдан Кобзар та 18-річний півзахисник Максим Сасовський.

Олексій Годін з перших хвилин випустив: 21-річних півзахисників Едуарда Сарапія та Єгора Шалфєєва, і 21-річних захисників Тимофія Сухаря і Святослава Шевчука. У другому таймі вийшли: 21-річний захисник Євгеній Сухіна та 19-річний нападник Олексій Сидоров.

Господарі активно розпочали гру і вже на 11 хвилині Кожанов на швидкості обігрався з Кулішем і пробив повз Леонідова. 1:0. Через 15 хвилин Чачуа заробив штрафний в метрах 25 від воріт і сам же виконав чудово прямий удар. 2:0.

На початку другого тайму Чачуа навісив у штрафний майданчик, Климець головою відправляв м’яч партнеру, але Сухар виставив руку і це пенальті. Кожанов сильним ударом оформив дубль з «точки». 3:0. На 74 хвилині Хагназарі елегантною передачею між ніг гравцеві Металурга вивів Сада на рандеву з кіпером і той відправив м’яча у сітку. 4:0. Ще через кілька хвилин вже Сад став автором гольової: юний Кобзар увірвався до штрафного лівим флангом і пробив повз  Леванідова. 5:0.

Це перший гол 18-річного футболіста у Першій лізі.

Перша ліга. 27 тур

Волинь — Металург — 5:0

Голи: Кожанов (11, 47, пенальті), Чачуа (27), Сад (74), Кобзар (80).

Волинь: Леванідов — Мартинюк, Сімінін (Сасовський, 84),  Приндета, Конкольняк, Чачуа, Рябов (Хагназарі, 62), Сад, Кожанов, Климець (Норенков, 60), Куліш (Кобзар, 78).

Металург: Леонідов — Бєлоусов, Сарапій, Сухар, Трояновський,  Шалфєєв, Крапивний (Кравченко, 78), Разуваєв (Сачко, 58), Шевчук,  Лихобабенко (Сухіна, 46), Черній (Сидоров, 64).

Таким чином, після 27-го туру Волинь з 51 очками четверта, а Металург після 25-ти матчів з 15 заліковими пунктами посідає передостанню позицію.

Молодь б’є Чорноморець та Балкани з голами молодих зіграли у результативну нічию (відео)