Чорноморець та Балкани з голами молодих зіграли у результативну нічию (відео)

У стартовому матчі 27-го туру чемпіонату Першої ліги зустрічалися Чорноморець та Балкани. Гра завершилася результативною нічиєю 2:2. Відзначимо забиті м’ячі у виконанні 21-річного Андрія Штогріна та 22-річного Дмитра Болокана

Сергій Ковалець довірив місце у старті Чорноморця: 20-річному нападнику Велєву Вячеславу, 22-річному півзахиснику Хамелюку Владиславу, 21-річному нападнику Денису Янакову та 18-річному півзахиснику Максиму Брагару. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний півзахисник Костянтин Граматік, 20-річний Петро Долгов, 20-річний Микита Тітаєвський та 21-річний Андрій Штогрін.

Андрій Пархоменко не випустив у старті Балкан жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другій половині зустрічі на полі з’явилися: 20-річний півзахисник Василь Тропанець, 22-річний нападник Дмитро Болокан та 18-річний півзахисник Владислав Шуховцев.

Господарі активно розпочали гру і вже на 14-й хвилині відкрили рахунок. Брагару видав сольний прохід, віддав на Авагімяна. Артур спритно позбувся суперників і опинився прямо перед воротарем. Але як тільки Лободров виручив після його удару, Ігор Сікорський встиг на добивання і тут вже ніхто і нічого вдіяти не міг — 1:0. На 17-й хвилині Балкани зрівняли рахунок. Зубейко у власній штрафній зіграв рукою і Фаюк реалізував одинадцятиметровий. 1:1.

На 84-й хвилині гості вийшли уперед. Тропанець віддав на Болокана і Дмитро відправив м’яча у сітку. Рятівником для моряків у цьому матчі став молодий Штогрін, який вийшов на заміну. На 90-й хвилині після прострілу Зубейка м’яч після декільуох рикошетів опинився у воротах. На повторі видно, що це автогол, але арбітр записав м’яч на Штогріна. 2:2.

М’ч у сітці. Гол записали на Штогріна (№22). Фото chernomorets.odessa.ua.

Перша ліга. 27 тур

Чорноморець — Балани 2:2

Голи: Сікорський (14), Штогрін (90) — Фаюк (17, пенальті), Болокан (84).

Чорноморець: Паламарчук — Зубейко, Остапенко, Микицей, Лиховидько, Велєв (Долгов, 64), Хамелюк (Граматік, 64), Брагару (Яловенко, 79), Авагімян (Тітаєвський, 90), Янаков, Сікорський (Штогрін, 64).

Балкани: Лободров — Сидоренко, Ніколішин, Юречко, Платунов (Тропанець, 66), Серденюк, К. Пархоменко, В. Златов, Додо (Болокан, 58), Луїз Фернандо (Шуховцев, 88), Фаюк.

Після 27 турів у Чорноморця 35 очок і десяте місце, а у Балкан — 22 очка і 14-те місце.