20-річний Гальяно допоміг Кальярі принизити Ювентус (відео)

У матчі 37-го туру Серії А зустрічалися Кальярі та Ювентус. Гра завершилася сенсаційною перемогою Кальярі (2:0). Відкрив рахунок у матчі 20-річний нападник Лука Гальяно

Тренерський штаб Кальярі з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Себастьяна Валюкевича та 20-річного нападника Луку Гальяно.

У складі Ювентуса вийшов 22-річний півзахисник Сімоне Мураторі. У другому таймі у гру увійшли: 22-річний Лука Занімаккья, 21-річний півзахисник Марко Олівьєрі та 21-річний Дауда Пеетерс.

Перший тайм Юве почав і закінчив погано. Відмінну триходівкк з переведеннями м’яча з флангу на фланг замкнув дебютант стартового складу Гальяно. Він же закинув на хід Сімеоне, а Джованні з 18-ти метрів поклав в дальній кут. Між цими моментами гості постійно обстрілювали ворота господарів. Ось тільки, як і останнім часом, дуже захоплювалися ударами здалеку.

У другому таймі новоспечені чемпіони так і не змогли відзначитися і у підсумку поступилися. Вперше з вересня 2019 го Ювентус не забиває в матчі Серії А.