Рух завдяки голам Калюжного та Кухаревича переграв Гірник-Спорт

У матчі 26-го туру Першої ліги зустрічалися Рух та Гірник-Спорт. Гра завершилася перемогою львів’ян (2:1). Відзначимо, що за Рух забивали 22-річний півзахисник Іван Калюжний та 19-річний нападник Микола Кухаревич. Для Миколи цей м’яч став дебютним

Іван Федик довірив місце у старті: 22-річному півзахиснику Івану Калюжному. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Микола Кухаревич.

Ігор Жабченко з перших хвилин випустив: 19-річного півзахисника Єгора Твердохліба та 20-річного півзахисника Іллю Малишкіна.

Гравці Руху активно розпочали гру і вже на 20-й хвилині відкрили рахунок. Русин віддав на Заставного, той відкотив Калюжному і Іван потужним ударом пробив точно у кут. 1:0. На 29-й хвилині міг забивати Русин, та з його ударом впорався Данкович.

На 52-й хвилині господарі залишилися у меншості. Заставний за грубу гру проти Збуня отримав другу жовту.

На 65-й хвилині підопічні Жабченка скористалися своєю чисельною перевагою. Після передачі з правого флангу Бойко ударом головою відправив м’яча у сітку. 1:1. Перемогу львів’янам приніс молодий нападник Кухаревич, який вийшв на заміну. На 74-й хвилині Климчук віддав на Кухаревича і Микола з гострого кута пробив у дальній кут. 2:1.

Перша ліга. 26 тур

Рух — Гірник-Спорт 2:1

Голи: Калюжний (20), Кухаревич (74) — Бойко (65).

Вилучення: Заставний (52).

Рух: Мисак — Заставний, Дуць, Білий, Саків, Мартинюк, Брікнер (Коробенко, 46), Калюжний (Марушка, 90 + 4), Русин (Климчук, 70), Ернест Антві (Кухаревич, 66), Синиця (Копина, 55 ).

Гірник-Спорт: Данкович — Дяченко (Шопін, 76), Карась, Білий, Моісеєнко (Лозовий, 56), Збунь, Сорокін, Корольков (Батюшін, 64), Малишкін, Твердохліб (Хомченко, 72), Бойко (Герасимець, 83).

Таким чином, Рух після 25-ти матчів з 48 очками п’ятий, а Гірник-спорт з 36 очками дев’ятий.

Щиро Біленький: рішення піти з Шахтаря приймали разом із батьком