Металург з голом молодого Могильного переміг Авангард

У матчі 26-го туру Першої ліги зустрічалися Металург та Авангард. Гра завершилася перемогою запоріжців (3:1). Відзначимо, що один із м’ячів у свій актив записав 20-річний нападник Богдан Могильний

Олексій Годін довірив місце у старті Металурга: 21-річному півзахиснику Едуарду Сарапію, 21-річним захисникам Євгенію Сухіні та Тимофію Сухарю, 22-річному півзахиснику Шалфєєву Єгору, 20-річному нападнику Богдану Могильному та 19-річному нападнику Сидорову Олексію. У другій половині зустрічі на полі з’явився 19-річний півзахисник Микита Лапко.

Олександр Косевич не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Володимир Близнюк та 20-річний півзахисник Артур Мурза.

Господарі активно розпочали гру, але не втіливши свою стартову активність у забитий м’яч — пропустили у відповідь. На 19-й хвилині Кірієнко головою відправив м’яча у сітку. 0:1. На 26-й хвилині запоріжці зрівняли рахунок. Крапивний віддав на Бєлоусова і Денис переграв Денчука. 1:1.

На 53-й хвилині господарі вже вийшли уперед. Могильний обіграв Мірошника і обвідним ударом влучив у дальній кут. 2:1.

Атакує Богдан Могильний (№59). Фото фейсбук Металурга.

Гості могли зрівнювати рахунок, але їх вкотре у цьому матчі підводила реалізація. Петриченко парирував удар Матяжа, а Сеницький влучив у стійку. На 75-й хвилині Мурза пробив у поперечину. Натомість підопічні Годіна свою нагоду реалізували. На 82-й хвилині Щебетун обігрався з Сачко і реалізував вихід один на один.

У підсумку, Металург здобуває першу після карантину перемогу.

Перша ліга. 26 тур

Металург — Авангард 3:1

Голи: Бєлоусов (26), Могильний (53), Щебетун (82) — Кірієнко (19).

Металург: Петриченко — Сухар, Сарапій, Сухіна, Кравченко, Кропивний (Разуваєв, 90 + 1), Шалфєєв (Сачко, 79), Бєлоусов (Лихобабенко, 68), Трояновський, Могильний (Лапко, 84), Сидоров (Щебетун, 63) .

Авангард: Денчук — Сухаров, Мірошник, Сидоренко, Воробей (Близнюк, 74), Полюлях, Сеницький, Лобов (Собко, 55), Нехтій, Матяж (Мурза, 75), Кірієнко (Дедяєв, 63; Дворовенко, 84).

Після 23-х матчів у запоріжців 14 очок і 15-те місце, у Авангарда після 26-ти турів 42 очка і восьме місце.