Гол Сарапія не врятував Металург від поразки (відео)

У матчі 25-го туру Першої ліги зустрічалися Минай та запорізький Металург. Гра завершилася перемогою Миная (2:1). Відзначимо, що за Металург з пенальті забив 21-річний півзахисник Едуард Сарапій

Василь Кобін з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшли нападники: 19-річний Рустам Ахмедадзе та 21-річний Сергій Машталір.

Олексій Годін довірив місце у старті Металурга 21-річному півзахиснику Едуарду Сарапію, 21-річним захисникам Тимофію Сухарю, Євгенію Сухіні та Святославу Шевчуку, 20-річному нападнику Богдану Могильному, 19-річному нападнику Олексію Сидорову та 19-річному півзахиснику Микиті Лапку. У другому таймі у гру увійшли: 19-річні захисники Данило Чалих та Данило Сидоренко.

Господарі володіли ініціативою, проте підопічним Кобіна не вистачало холоднокровності у завершальній стадії атаки. Досягли свого гравці Минаю у другому таймі. На 69-й хвилині після подачі Стасюка м’яч влучив у руку захисника Металурга. Одинадцятиметровий реалізував Нурієв. 1:0. На 82-й хвилині господарі подвоїли перевагу. Простріл Глаголи з флангу замкнув все той же Нурієв. 2:0.

На 88-й хвилині гості скоротили відставання у рахунку. Оринчак у власному штрафному штовхнув Шалфєєва і Сарапій реалізував одинадцятиметровий. 2:1. Проте на більше запоріжців не вистачило.

Минай — Металург — 2:1

Голи: Нурієв (69, пенальті), 82 — Сарапій (88, пенальті).

Минай: Попович — Жичиков (Оринчак, 73), Никитюк, Допілка, Стасюк, Вагін, Глагола, Нурієв, Карноза (Ахмедзаде, 84), Пиняшко (Кополовець, 81), Книш (Машталір, 62).

Металург: Петриченко — Кравченко, Сарапій, Сухіна, Сухар, Шалфєєв (Чалих, 56), Трояновський, Лапко (Щебетун, 46), Могильний (Сидоренко, 62), Шевчук, Сидоров (Сачко, 81).

Після 25-го туру Минай 50 очками другий, а Металург після 22-х матчів з 11 очками передостанній.