Чорноморець з дублем Янакова та голом Штогріна розгромив Кремінь

У матчі 25-го туру Першої ліги зустрічалися Чорноморець та Кремінь. Гра завершилася розгромною перемогою одеситів (5:0). Відзначаємо дубль у виконанні 21-річного Деніса Янакова, ще один м’яч у свій актив записав 21-річний Андрій Штогрін

Сергій Ковалець виставив у старті Чорноморця 20-річного нападника Вячеслава Велєва, 22-річного півзахисника Владислава Хамелюка та 21-річного півзахисника Деніса Янакова (на фото №17). У другому таймі на полі з’явилися: 17-річний півзахисник Максим Брагару, 20-річний півзахисник Петро Долгов, 20-річний Андрій Стрижак та 21-річний Андрій Штогрін.

Сергій Свистун з перших хвилин випустив 20-річного голкіпера Владислава Закорського, 21-річного півзахисника Артема Дмитрієва, 20-річного півзахисника Олександра Кривенка та 22-річного півзахисника Богдана Литвяка. На заміну виходили: 21-річні півзахисники Денис Черниш та Сергій Білоус.

Вже на 2-й хвилині Чорноморець відкрив рахунок. Після передачі Зубейка відзначився Янаков. 1:0. На 27-й хвилині господарі збільшили свою перевагу. Литвяк зфолив на Лиховидькові й арбітр призначив одинадцятиметровий. Пенальті реалізував Сікорський. 2:0. Ще до перерви рахунок став розгромним. Авагімян навісив, Лиховидько пробив і після дотику Сікорського м’яч опинився у воротах. 3:0.

На 59-й хвилині моряки забили четвертий м’яч. Закорський впорався з ударом Микицея, але першим на добиванні опинився. Штогрін. 4:0. Другий забитий м’яч для 21-річного гравця цього літа. Крапку у матчі поставив Янаков, який скористався помилкою Курелеха і пробив точно у кут. 5:0.

Чорноморець — Кремінь — 5:0

Голи: Янаков (2,67), Сікорський (27, пенальті, 36), Штогрін (59).

Чорноморець: Паламарчук — Остапенко, Микицей, Лиховидько, Велєв, Зубейко (Долгов, 51), Авагімян (Стрижак, 46), Хамелюк (Граматік, 51), Д. Янаков, Яловенко (Брагару, 61), Сікорський (Штогрін, 49).

Кремінь: Закорський — Бичков, Курелех, Головко, Дмитрієв (Черниш, 40), Литвяк (Бафталовський, 46), Козлов (Білоус, 58),  Лобода, Кривенко (Марчук, 46 ), Сула (І. Янаков, 63).

Після 25-ти матчів у Чорноморця 33 очка і десяте місце, а у Кременя 23 очка і 13-та позиція.