Волинь з голом молодого Сада переграла Балкани

У матчі 24-го туру Першої ліги Балкани приймали Волинь. Гра завершилася переконливою перемогою гостей 4:1. Відзначимо, що один із м’ячів у свій актив записав 21-річний нападник Валерій Сад

Андрій Тлумак довірив місце у старті Волині 19-річному півзахиснику Артуру Рябову та 21-річному нападнику Валерію Саду. У другому таймі на полі з’явився 20-річний захисник Олександр Климець.

У складі Балкан не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшов 18-річний півзахисник Владислав Шуховцев.

Гості з перших хвилин кинулися в атаку і у дебюті зустрічі відкрили рахунок. Після передачі Кожанова відзначився Чачуа. 0:1. На 34-й хвилині Цюпа віддав на Сада і Валерій майстерно пробив у дальній кут. 0:2.

У компенсований час Фаюк з пенальті скоротив відставання господарів у рахунку, проте у другому таймі гравці Волині забили ще двічі. На 52-й та 54-й хвилинах відзначалися Волошинович та Кожанов.

Балкани — Волинь 1:4

Голи: Фаюк(45+2, пен) — Чачуа (11), Сад (34), Волошинович (52), Кожанов (54).

Балкани (4-2-3-1): Лободров Платунов, Ніколішин (Сидоренко, 46), Гаврилюк, Ільницький Пархоменко, Серденюк Луїс Фернандо (Шуховцев, 86), Сілва Роша (Пєнов, 77), Фаюк (Златов, 55) Тропанець (Лукас Кунья, 71).

Волинь (4-2-3-1): Литовченко Сімінін, Михалик (Мартинюк, 55), Приндета, Цюпа (Конкольняк, 68) Чачуа, Рябов Кожанов, Сад (Кізілатеш, 72), Волошинович (Климець, 62) Куліш (Норенков, 82).

Після 24-го туру у Волині 45 очок і четверте місце, у Балкан 18-ть очок і чотирнадцята позиція.

Молодь б’є Молоді футболісти Машталір і Ахмедзаде допомогли Минаю здолати Агробізнес

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июня в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Павел Исенко (Ворскла) (29%, 72 голосов)
  • Анатолий Трубин (Шахтер) (22%, 54 голосов)