Дніпро-1 із дублем Супряги у надрезультативному матчі переграє Львів

У матчі 30-го туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Дніпро-1 та Львів. Гра проходила у Тернополі, на міському стадіоні. Відзначаємо появу у стартовому складі Дніпра-1 20-річного Владислава Супряги. Гра завершилася  вольовою перемогою Дніпра-1 (3:2), хоча підопічні Михайленка й поступалися — 0:2. Дублем відзначився Супряга

Георгій Цецадзе не випустив жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У запасі залишився 20-річний нападник Феліпе.

Дмитро Михайленко довірив місце у старті 20-річному Владиславі Супрязі. У запасі залишилися: 18-річний Арсеній Батагов, 21-річний Сергій Булеца та 20-річний Олександр Назаренко.

Гравці Дніпра-1 активно розпочали гру, але несподівано саме підопічні Цецадзе відкривають рахунок. На 6-й хвилині Ренан реалізував вихід один на один. 0:1. Після забитого м’яча львів’яни продовжують атакувати, а у дніпрян відчуваються проблеми з комбінаційною грою. На 19-й хвилині Ренан забиває вдруге. 0:2. Фантастична реалізація бразильця.

На 25-й хвилині після передачі Ді Франко Супряга продавив захисника і переграв Сарнавського. 1:2. За перші 25 хвилин обидві команди забили все, що створили. На 33-й хвилині Коркішко не зміг переграти Сарнавського. У підсумку, результативний перший тайм закінчується за мінімальної переваги Львова.

З перших хвилин другого тайму дніпряни кинулися відіграватися, але без загострень. На 56-й хвилині Сабіно зриває атаку, тримає за футболку Ді Франко і отримує другу жовту. Львів залишається у меншості. На 57-й хвилині у гру увійшли Булеца та Назаренко.

Підопічні Михайленка затисли гравців Львова у власній штрафній. На 71-й хвилині у гру увійшов молодий нападник ПФК Львів Феліппе. На 78-й хвилині Когут із вигідної позиції не влучив у ворота, а на 79-й хвилині Назаренко з декількох метрів не зміг переграти Сарнавського. Фантастична нагода у гравця Дніпра-1.

На 83-й хвилині дніпряни досягають свого. Владислава Супряга після кількох рикошетів забив у порожні ворота. 2:2. Дубль для молодого нападника Дніпра-1, який проявив свої бомбардирські якості і забив 12-й м’яч у сезоні.  На 86-й хвилині господарі вже виходять уперед. Хобленко розстріляв ворота Сарнавського. 3:2. Підопічні Михайленка проявляють характер.

Після 29-ти матчів у Дніпра-1 38-ть очок і сьоме місце, у Львова після 30-ти турів 25 очок і десята позиція.

Дніпро-1 — Львів 3:2

Голи: Супряга (25, 83), Хобленко (86) — Ренан (6, 19).

Дніпро-1: Кліщук — Адамюк, Лопирьонок (Сваток, 46), Логінов, Цуріков, Кравченко, Вакулко (Когут, 57) Хобленко (Польовий, 90+2), Ді Франко (Булеца, 57) , Коркішко (Назаренко, 57) , Супряга.

Львів: Сарнавський — Борзенко, Кравчук (Люлька, 71), Братков. Бопесу, Татарков, Сабіно, Богунов (Недоля, 90), Шина, Яковеллі (Феліппе, 71), Ренан (Клименчук, 60).