Мацапура пропустив два, та Зоря не програла Олександрії

У матчі 29-го туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Зоря та Олександрія. Гра проходила у Запоріжжі, на стадіоні Славутич-Арена. Відзначаємо появу у стартових складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого таланту. Матч завершився результативною нічиєю 2:2

Віктор Скрипник з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Дмитра Мацапуру та 22-річного захисника Євгена Чеберка.

У резерві залишилися: 21-річний півзахисник Богдан Лєднєв, 22-річний Максим Луньов та 20-річний Володимир Білоцерковець.

Володимир Шаран довірив місце у старті: 21-річним захисникам Владиславу Бабогло та Роману Вантуху.

У запасі залишився 22-річний голкіпер Олег Білик.

Зоря активно розпочала матч, але перші хвилини пройшли без загострень. Після стартових активностей луганської команди гості вирівняли гру. На 15-й хвилині за порушення проти Грицука попередження отримав Чеберко. На 17-й хвилині Денис Безбородько віддав на Лучкевича, який відправив м’яча до сітки, але у нападника Олександрії було зафіксовано положення поза грою. Після перегляду VAR попереднє рішення було відмінено. Таким чином Олександрія виходить уперед. 0:1.

На 45-й хвилині Зоря зрівнює рахунок. Хомченовський з-за меж штрафного майстерним ударом відправляє м’яча у сітку. 1:1. Шикарний м’яч від півзахисника Зорі.

Таким чином, перший тайм завершується результативною нічиєю.

Зоря з початку другого тайму кинулася вперед, господарі провели декілька масованих атак. На 52-й хвилині Вантух ударив по нозі Кабаєва і Монзуль після перегляду VAR призначила одинадцятиметровий. З позначки Юрченко переграв Паньківа. 2:1. Хороший початок тайму для Зорі.

У другому таймі у Олександрії поки що нічого не виходить. Зоря ближча до третього голу ніж Олександрія до того, аби зрівняти рахунок. Проте, на 72-й хвилині Абу Ханна притримав за футболку Шастала і Монзуль після перегляду VAR призначила одинадцятиметровий, який реалізував Третьяков. 2:2.

На 78-й хвилині у гру увійшов Лєднєв. Несподіваний розвиток подій. На 83-й хвилині Задерака пробив у стійку. Таким чином, гра завершується результативною нічиєю.

Зоря — Олександрія  2:2

Голи: Хомченовський (45), Юрченко (54, пенальті) — Лучкевич (18), Третьяков (77, пенальті).

Зоря: Мацапура — Тимчик (Лєднєв, 78), Вернидуб (Абу Ханна, 62), Чеберко, Михайліченко, Іванісеня, Хомченовський, Кочергін, Юрченко, Кабаєв, Громов (Перовіч, 78).

Олександрія: Паньків — Бабогло, Безбородько (Шастал, 46), Третьяков (Сітало, 89), Бухал (Гордієнко, 69), Пашаєв (Мірошніченко, 46), Грицук, Лучкевич (Задерака, 82), Банада ,Вантух, Дубра.

Після 29-го туру у Зорі 54 очка і четверте місце, а у Олександрії 44 очка і п’ята позиція.