Голи Супряги й Булеци приносять Дніпру-1 перемогу над Олімпіком

У матчі 29-го туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Дніпро-1 та Олімпік. Гра проходила у Києві на стадіоні Динамо ім. Лобановського. Матч завершився перемогою Дніпра-1 2:0, забивали 20-річний Владислав Супряга та 21-річний Сергій Булеца

Дмитро Михайленко з перших хвилин випустив 20-річного нападника Владислава Супрягу. У запасі залишилися: 21-річний Сергій Булеца, 20-річний Олександр Назаренко та 18-річний Арсеній Батагов.

Ігор Климовський довірив місце у старті: 17-річному голкіперу Андрію Чекотуну, 20-річному захиснику Ігорю Снурніцину та 21-річному Оресту Лебеденку.

У резерві лишалися: 22-річний Темур Чогадзе та 21-річний Андрій Кравчук.

Гості активно розпочали гру і на 2-й хвилині відкрили рахунок. Після прострілу Хобленка відзначився Супряга. 0:1. Молодий нападник проявив свої бомбардирські якості. Після швидкого пропущеного м’яча господарі оговталися, додали в активності, але без моментів. На 41-й хвилині знову міг забивати Супряга, але Владислав пробив у руки Чекотуну.

Таким чином, перший тайм завершився за мінімальної переваги гостей.

Другий тайм розпочався за невисокого темпу. Гості діяли за рахунком, а у гравців Олімпіка гра у атаці не виходила. На 62-й хвилині замість Коркішка у гру увійшов Булеца. І Сергій на 64-й хвилині подвоює перевагу дніпрян: молодий півзахисник майстерним ударом зі штрафного відправив м’яча у сітку. 0:2. Заміна Михайличенка спрацювала.

На 75-й хвилині у гру увійшов Чогадзе.

У підсумку, гра завершилася перемогою Дніпра-1.

Олімпік — Дніпро-1 0:2

Голи: Супряга (2), Булеца (64).

Олімпік: Чекотун, Баланюк (Шахаб, 22), Вербний (Чогадзе, 75), Снурніцин, Романовський (Завійський, 65), Тейшейра, Гришко, Кравченко, Балашов (Дегтярьов, 66), Політило, Лебеденко.

Дніпро-1: Кліщук — Адамюк, Сваток (Лопирьонок, 74), Логінов, Цуріков, Вакулко, Когут, Ді Франко (Сніжко, 74), Коркішко, Супряга (Чічіков, 81), Хобленко.

Після 28 матчів у Дніпра-1 37 очок і сьоме місце, а у Олімпіка 24 очка і десяте місце.